Football Stats
Herb Atletico Mitre
Flaga ArgentynaAtletico Mitre
24. miejsce w tabeli Primera Nacional

2026/27 Atletico Mitre — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze14
W5
R5
P4
Gz17
Gs16
RB+1
Śr. pkt1.43
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze13
W1
R7
P5
Gz10
Gs19
RB-9
Śr. pkt0.77
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze27
W6
R12
P9
Gz27
Gs35
RB-8
Śr. pkt1.11
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico Mitre — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Mitre — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Mitre — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Mitre — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Mitre — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Atletico Mitre — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Atletico Mitre — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico Mitre — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Atletico Mitre — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Atletico Mitre — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Atletico Mitre — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Atletico Mitre — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atletico Mitre — jest niepokonany (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atletico Mitre — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Mitre — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Atletico MitreAtletico Mitre22Central Norte
21.08Deportivo Madryn40Herb Atletico MitreAtletico Mitre
15.08Herb Atletico MitreAtletico Mitre11Club Atlético Güemes
09.08Herb Atletico MitreAtletico Mitre21Defensores De Belgrano
02.08Ciudad de Bolívar02Herb Atletico MitreAtletico Mitre
26.07Herb Atletico MitreAtletico Mitre00Almirante Brown
17.07Herb Atletico MitreAtletico Mitre10Racing Cordoba
11.07CA Estudiantes30Herb Atletico MitreAtletico Mitre
05.07Herb Atletico MitreAtletico Mitre11All Boys
21.06Almirante Brown31Herb Atletico MitreAtletico Mitre

Atletico Mitre — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 33% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
1.30
1.20
2.50
Strzelone
0.60
0.80
1.40
Stracone
0.70
0.40
1.10
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
50%
70%
60%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.10
1.50
2.60
Strzelone
0.30
0.60
0.90
Stracone
0.80
0.90
1.70
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
70%
50%
60%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 2.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 3.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 20% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Atletico Mitre

Wynik meczu

1-1
6 (22%)
0-0
4 (15%)
1-3
3 (11%)
1-2
2 (7%)
1-0
2 (7%)

Wynik do przerwy

0-0
8 (30%)
0-1
6 (22%)
1-1
4 (15%)
1-0
4 (15%)
0-2
3 (11%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Atletico Mitre

Liczba goli w meczu

2
8 (30%)
4
7 (26%)
3
5 (19%)
0
4 (15%)
1
3 (11%)

Liczba goli do przerwy

1
10 (37%)
2
8 (30%)
0
8 (30%)
3
1 (4%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Primera Nacional.

Primera Nacional — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Ferro Carril Oeste271656531.96
2Deportivo Moron271476491.81
3Tristan Suarez261394481.85
4Temperley2712105461.70
5Gimnasia Jujuy271377461.70
6Colon Santa Fe271296451.67
7Almirante Brown271287441.63
8Deportivo Madryn2711106431.59
9Godoy Cruz271278431.59
10Atlanta2713311421.56
11Midland261187411.58
12Gimnasia Y Tiro271188411.52
13Atletico DE Rafaela271098391.44
14Deportivo Maipu2711511381.41
15San Martin S.J.261088381.46
16Ciudad de Bolívar279117381.41
17San Martin Tucuman278127361.33
18CA Estudiantes27999361.33
19Racing Cordoba279810351.30
20Los Andes268108341.31
21Colegiales269710341.31
22Almagro279711341.26
23Quilmes278811321.19
24Atletico Mitre276129301.11
25Agropecuario277911301.11
26Chaco For Ever277812291.07
27Nueva Chicago277812291.07
28Central Norte2761110291.07
29San Miguel2761110291.07
30Patronato275139281.04
31All Boys275139281.04
32Chacarita Juniors277614271.00
33San Telmo276912271.00
34Defensores De Belgrano2651110261.00
35Acassuso275814230.85