Football Stats
Ligi/Premier League

Premier League

Logo Premier League
KrajLibya
Drużyny36
Sezon2025/26
Mecze322 / 1260
26% rozegrane

Terminarz — najbliższa kolejka

Brak zaplanowanych meczów tej ligi.

Tabela ligowa

DrużynaMPktFormaPPG
1Al Ahli Tripoli1843
WWD
2.39
2Al-Ittihad1642
LWD
2.63
3Asswehly1841
WWW
2.28
4Al-Nasr1435
WWW
2.50
5Military Union SC1635
DWL
2.19
6Al Hilal1634
LLW
2.13
7Al Ahli Benghazi1633
WLW
2.06
8Olympic Azzaweya1530
WLL
2.00
9Al Ta'awon1629
WLW
1.81
10Al-Akhdar1428
DWD
2.00
11Alittihad Misurata1526
LLL
1.73
12Assabah SC1926
LDW
1.37
13Al Afriqi Derna SC1423
LLL
1.64
14Al-Magd1623
WWW
1.44
15Al-Madina1823
LLW
1.28
16Al Watan1823
LLL
1.28
17Al Shomooa SC1622
DWL
1.38
19Al-Khmes1821
WDL
1.17
20Al Malaab El Libby1820
DLW
1.11
21Khaleej Sart1419
DWD
1.36
22Al Sadaqa1619
DLL
1.19
23Al-Tahaddi1318
WDD
1.38
24Wefaq Ajdabiya1318
WWL
1.38
25Shabab Al-Ghar1618
LDL
1.13
26Darnes1617
LDD
1.06
27Al-Tirsana1616
LWW
1.00
28Abu Salim1915
LWL
0.79
29Al Dahra Tripoli FC1813
DLL
0.72
30Al-Anwar1611
DLL
0.69
31Al Morooj1310
LLL
0.77
32Al Borouq1610
DWL
0.63
33Ittihad Gharyan SC1610
DWL
0.63
34Al-Suqoor166
DDL
0.38
35Abilashehar166
LLL
0.38
36Al-Andalus130
LLL
0.00

Statystyki meczowe (FT)

2.32Śr. goli/mecz
45%BTTS%
55%Czyste konto w meczu (%)

Wynik meczu

Gospodarze41%Remis27%Goście32%

Progi Over — łączna liczba goli

Over 0.589%
Over 1.566%
Over 2.543%
Over 3.521%
Over 4.58%

Wynik meczu to odsetek zwycięstw gospodarzy, remisów i zwycięstw gości we wszystkich rozegranych meczach sezonu tej ligi; progi Over to odsetek tych samych meczów z co najmniej tyloma golami łącznie (obie drużyny razem).

CS% / BTTS% / progi

DrużynaCS%BTTS%Over 1.5%Over 2.5%RożneKartki
Abilashehar6%(1/16)44%(7/16)75%(12/16)50%(8/16)
Abu Salim26%(5/19)47%(9/19)47%(9/19)42%(8/19)
Al Afriqi Derna SC16%(3/19)53%(10/19)84%(16/19)68%(13/19)
Al Ahli Benghazi57%(12/21)33%(7/21)67%(14/21)43%(9/21)
Al Ahli Tripoli65%(15/23)35%(8/23)65%(15/23)52%(12/23)
Al Borouq31%(5/16)25%(4/16)50%(8/16)38%(6/16)
Al Dahra Tripoli FC11%(2/18)61%(11/18)61%(11/18)44%(8/18)
Al Hilal48%(10/21)48%(10/21)57%(12/21)48%(10/21)
Al Malaab El Libby33%(6/18)39%(7/18)67%(12/18)33%(6/18)
Al Morooj14%(2/14)50%(7/14)86%(12/14)64%(9/14)
Al Qadisiyah Bani Walid44%(8/18)17%(3/18)50%(9/18)17%(3/18)
Al Sadaqa38%(6/16)38%(6/16)63%(10/16)44%(7/16)
Al Shomooa SC31%(5/16)56%(9/16)69%(11/16)44%(7/16)
Al Ta'awon44%(7/16)50%(8/16)56%(9/16)50%(8/16)
Al Watan33%(6/18)33%(6/18)44%(8/18)22%(4/18)
Al-Akhdar47%(9/19)53%(10/19)68%(13/19)26%(5/19)
Al-Andalus0%(0/14)7%(1/14)79%(11/14)43%(6/14)
Al-Anwar19%(3/16)44%(7/16)69%(11/16)44%(7/16)
Al-Ittihad43%(9/21)52%(11/21)81%(17/21)48%(10/21)
Al-Khmes22%(4/18)56%(10/18)72%(13/18)44%(8/18)
Al-Madina22%(5/23)43%(10/23)65%(15/23)48%(11/23)
Al-Magd44%(7/16)31%(5/16)50%(8/16)25%(4/16)
Al-Nasr45%(9/20)55%(11/20)85%(17/20)50%(10/20)
Al-Suqoor6%(1/16)63%(10/16)81%(13/16)69%(11/16)
Al-Tahaddi29%(4/14)64%(9/14)79%(11/14)50%(7/14)
Al-Tirsana25%(4/16)50%(8/16)75%(12/16)50%(8/16)
Alittihad Misurata33%(7/21)38%(8/21)67%(14/21)14%(3/21)
Assabah SC53%(10/19)16%(3/19)37%(7/19)21%(4/19)
Asswehly58%(14/24)38%(9/24)71%(17/24)42%(10/24)
Darnes31%(5/16)44%(7/16)50%(8/16)44%(7/16)
Ittihad Gharyan SC13%(2/16)50%(8/16)75%(12/16)38%(6/16)
Khaleej Sart7%(1/14)79%(11/14)86%(12/14)71%(10/14)
Military Union SC48%(10/21)48%(10/21)62%(13/21)43%(9/21)
Olympic Azzaweya43%(9/21)48%(10/21)62%(13/21)52%(11/21)
Shabab Al-Ghar25%(4/16)69%(11/16)75%(12/16)56%(9/16)
Wefaq Ajdabiya36%(5/14)50%(7/14)50%(7/14)43%(6/14)

CS% (mecz bez straty gola), BTTS% (obie drużyny trafiły) i progi Over liczone są jako odsetek wszystkich rozegranych meczów drużyny w tym sezonie ligi (liczba w nawiasie to próbka) — Rożne i Kartki to średnia na mecz z tej samej sezonowej próbki.

Match Stats

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tego sezonu.

Rożne / Kartki

Statystyki rożnych i kartek zbieramy na razie tylko dla lig z pełnym pokryciem (core) — ta liga do nich nie należy.

Statystyki połowowe (1. połowa / 2. połowa)

FHG — Over X

Over 0.562%
Over 1.525%
Over 2.57%
Over 3.51%

2HG — Over X

Over 0.574%
Over 1.539%
Over 2.516%
Over 3.57%

Liczba goli — 1. połowa

0 gole38% · 121 razy
1 gole38% · 121 razy
2 gole18% · 59 razy
3+ gole7% · 21 razy

Wyniki do przerwy

0-038% · 121 razy
1-021% · 68 razy
0-116% · 53 razy
1-110% · 31 razy
2-06% · 18 razy
0-23% · 10 razy

* FHG = gole w 1. połowie, 2HG = gole w 2. połowie — sezon 2025/26 ligi Premier League (322 z 322 meczów ma komplet wyniku do przerwy).

Najczęstsze wyniki meczów

1-015% · 48 razy
0-011% · 37 razy
1-110% · 31 razy
2-19% · 28 razy
1-28% · 27 razy
0-18% · 25 razy

Najczęstsza liczba goli w meczu

0 gole11% · 37 razy
1 gole23% · 73 razy
2 gole22% · 72 razy
3 gole22% · 72 razy
4 gole13% · 41 razy
5+ gole8% · 27 razy