Football Stats
Herb Al Shomooa SC
Flaga LibyaAl Shomooa SC
17. miejsce w tabeli Premier League
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 Al Shomooa SC — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze8
W5
R1
P2
Gz11
Gs7
RB+4
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze8
W1
R3
P4
Gz13
Gs12
RB+1
Śr. pkt0.75
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze16
W6
R4
P6
Gz24
Gs19
RB+5
Śr. pkt1.38
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al Shomooa SC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/8, 88%)
  • Al Shomooa SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/8, 88%)
  • Al Shomooa SC — jest niepokonany u siebie (6/8, 75%)
  • Al Shomooa SC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (6/8, 75%)
  • Al Shomooa SC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (6/8, 75%)
  • Al Shomooa SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (12/16, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Al Shomooa SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/8, 88%)
  • Al Shomooa SC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (6/8, 75%)
  • Al Shomooa SC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (6/8, 75%)
  • Al Shomooa SC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (6/8, 75%)
  • Al Shomooa SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (12/16, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Al Shomooa SC — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Shomooa SC — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Shomooa SC — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Shomooa SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Al Shomooa SC — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.04Abilashehar08Herb Al Shomooa SCAl Shomooa SC
20.04Herb Al Shomooa SCAl Shomooa SC20Al-Magd
15.04Ittihad Gharyan SC11Herb Al Shomooa SCAl Shomooa SC
11.04Herb Al Shomooa SCAl Shomooa SC10Alittihad Misurata
16.03Al-Tirsana31Herb Al Shomooa SCAl Shomooa SC
11.03Herb Al Shomooa SCAl Shomooa SC31Shabab Al-Ghar
06.03Al-Ittihad41Herb Al Shomooa SCAl Shomooa SC
27.02Herb Al Shomooa SCAl Shomooa SC12Olympic Azzaweya
09.02Herb Al Shomooa SCAl Shomooa SC21Abilashehar
04.02Al-Magd11Herb Al Shomooa SCAl Shomooa SC

Al Shomooa SC — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 132% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
25%
63%
44%
Śr. goli/mecz
1.13
1.13
2.25
Strzelone
0.63
0.75
1.38
Stracone
0.50
0.38
0.88
BTTS %
38%
0%
19%
Czyste konto %
63%
75%
69%
Nie strzelił %
38%
38%
38%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
25%
13%
19%
Śr. goli/mecz
1.63
1.50
3.13
Strzelone
1.00
0.63
1.63
Stracone
0.63
0.88
1.50
BTTS %
38%
13%
26%
Czyste konto %
38%
50%
44%
Nie strzelił %
38%
75%
57%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
6% (1/16)
13% (1/8)
0% (0/8)
Under 1.5
31% (5/16)
38% (3/8)
25% (2/8)
Under 2.5
56% (9/16)
50% (4/8)
63% (5/8)
Under 3.5
69% (11/16)
75% (6/8)
63% (5/8)
Under 4.5
88% (14/16)
100% (8/8)
75% (6/8)
Under 5.5
94% (15/16)
100% (8/8)
88% (7/8)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 26% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
56% (9/16)
50% (4/8)
63% (5/8)
BTTS 1H
38% (6/16)
38% (3/8)
38% (3/8)
BTTS 2H
6% (1/16)
0% (0/8)
13% (1/8)
BTTS Both Halves
0% (0/16)
0% (0/8)
0% (0/8)
BTTS & Win
13% (2/16)
25% (2/8)
0% (0/8)
BTTS & Draw
19% (3/16)
0% (0/8)
38% (3/8)
BTTS & Lose
25% (4/16)
25% (2/8)
25% (2/8)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
38% (6/16)
50% (4/8)
25% (2/8)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
6% (1/16)
0% (0/8)
13% (1/8)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/16)
0% (0/8)
0% (0/8)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
38% (6/16)
38% (3/8)
38% (3/8)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
6% (1/16)
0% (0/8)
13% (1/8)
BTTS 1H & 2H (No/No)
56% (9/16)
63% (5/8)
50% (4/8)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Al Shomooa SC

Wynik meczu

1-1
3 (19%)
0-1
2 (13%)
1-3
2 (13%)
1-0
2 (13%)
0-0
1 (6%)

Wynik do przerwy

1-1
5 (31%)
0-0
4 (25%)
1-0
3 (19%)
0-1
2 (13%)
1-2
1 (6%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Al Shomooa SC

Liczba goli w meczu

1
4 (25%)
2
4 (25%)
4
3 (19%)
3
2 (13%)
0
1 (6%)

Liczba goli do przerwy

2
5 (31%)
1
5 (31%)
0
4 (25%)
3
1 (6%)
4
1 (6%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi Premier League.

Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Al Ahli Tripoli181341432.39
2Al-Ittihad161330422.63
3Asswehly181251412.28
4Al-Nasr141121352.50
5Military Union SC161051352.19
6Al Hilal161042342.13
7Al Ahli Benghazi16961332.06
8Olympic Azzaweya15933302.00
9Al Ta'awon16853291.81
10Al-Akhdar14842282.00
11Alittihad Misurata15753261.73
12Assabah SC19757261.37
13Al Afriqi Derna SC14725231.64
14Al-Magd16655231.44
15Al-Madina18657231.28
16Al Watan18657231.28
17Al Shomooa SC16646221.38
19Al-Khmes18567211.17
20Al Malaab El Libby18558201.11
21Khaleej Sart14545191.36
22Al Sadaqa16547191.19
23Al-Tahaddi13463181.38
24Wefaq Ajdabiya13535181.38
25Shabab Al-Ghar16466181.13
26Darnes16457171.06
27Al-Tirsana16376161.00
28Abu Salim193610150.79
29Al Dahra Tripoli FC18279130.72
30Al-Anwar16187110.69
31Al Morooj13319100.77
32Al Borouq162410100.63
33Ittihad Gharyan SC162410100.63
34Al-Suqoor16131260.38
35Abilashehar16131260.38
36Al-Andalus13001300.00