Football Stats
Herb Bratstvo Gračanica
Bratstvo GračanicaŚr. pkt/mecz 1.25
Herb Jedinstvo Bihać
Jedinstvo BihaćŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Bratstvo Gračanica

Streaki - Bratstvo Gračanica

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bratstvo Gračanica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Bratstvo Gračanica — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Bratstvo Gračanica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Bratstvo Gračanica — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Bratstvo Gračanica — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Jedinstvo Bihać

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Jedinstvo Bihać — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Jedinstvo Bihać — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Jedinstvo Bihać — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Jedinstvo Bihać — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Jedinstvo Bihać — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Jedinstvo Bihać — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Jedinstvo Bihać — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Bratstvo Gračanica

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bratstvo Gračanica — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bratstvo Gračanica — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bratstvo Gračanica — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bratstvo Gračanica — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Bratstvo Gračanica — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Jedinstvo Bihać

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Jedinstvo Bihać — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jedinstvo Bihać — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jedinstvo Bihać — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Jedinstvo Bihać — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Jedinstvo Bihać — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jedinstvo Bihać — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
07.06Herb Bratstvo GračanicaBratstvo Gračanica22Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać
16.11Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać10Herb Bratstvo GračanicaBratstvo Gračanica
17.05Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać20Herb Bratstvo GračanicaBratstvo Gračanica
26.10Herb Bratstvo GračanicaBratstvo Gračanica21Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać
01.06Herb Bratstvo GračanicaBratstvo Gračanica21Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać
11.11Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać10Herb Bratstvo GračanicaBratstvo Gračanica
06.05Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać32Herb Bratstvo GračanicaBratstvo Gračanica
15.10Herb Bratstvo GračanicaBratstvo Gračanica42Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać
02.04Herb Bratstvo GračanicaBratstvo Gračanica32Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać
11.09Herb Jedinstvo BihaćJedinstvo Bihać03Herb Bratstvo GračanicaBratstvo Gračanica

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Jedinstvo Bihać jest o 67% lepsza niż Bratstvo Gračanica pod względem odsetku wygranych meczów.

Bratstvo GračanicaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.60
1.80
2.20
Strzelone
1.30
0.90
1.10
Stracone
1.30
0.90
1.10
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Jedinstvo BihaćDomWyjazdOgółem
Win %
80%
20%
50%
Śr. goli/mecz
2.20
3.30
2.75
Strzelone
1.50
1.00
1.25
Stracone
0.70
2.30
1.50
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
10%
40%
25%

Ostatnie 10 meczów

Bratstvo Gračanica jest o +30% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Bratstvo Gračanica u siebie
1.00 gola/mecz
Jedinstvo Bihać na wyjeździe

Progi bramkowe

Bratstvo GračanicaJedinstvo Bihać
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBratstvo GračanicaJedinstvo Bihać
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Under 2.5
50% (20/40)
65% (13/20)
35% (7/20)
Under 3.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
1st League - FBiH — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Jedinstvo Bihać18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Bośnia i Hercegowina, realne dane wkrótce.