Football Stats
Herb Budućnost Banovići
Flaga Bośnia i HercegowinaBudućnost Banovići
8. miejsce w tabeli 1st League - FBiH

2026/27 Budućnost Banovići — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz3
Gs2
RB+1
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs4
RB-3
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W1
R1
P1
Gz4
Gs6
RB-2
Śr. pkt1.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Budućnost Banovići — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Budućnost Banovići — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Budućnost Banovići — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Budućnost Banovići — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Budućnost Banovići — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Budućnost Banovići — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Budućnost Banovići — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Budućnost Banovići — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Budućnost Banovići — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Budućnost Banovići — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Budućnost Banovići — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Budućnost Banovići — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Budućnost Banovići — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Budućnost BanovićiBudućnost Banovići32Sloboda Tuzla
23.08GOŠK Gabela41Herb Budućnost BanovićiBudućnost Banovići
16.08Herb Budućnost BanovićiBudućnost Banovići00Radnik Hadžići
07.06Herb Budućnost BanovićiBudućnost Banovići22Vitez
30.05Jedinstvo Bihać21Herb Budućnost BanovićiBudućnost Banovići
24.05Herb Budućnost BanovićiBudućnost Banovići21Stupčanica Olovo
16.05Bratstvo Gračanica20Herb Budućnost BanovićiBudućnost Banovići
09.05Igman Konjic10Herb Budućnost BanovićiBudućnost Banovići
03.05Herb Budućnost BanovićiBudućnost Banovići11Sloboda Tuzla
25.04Tomislav01Herb Budućnost BanovićiBudućnost Banovići

Budućnost Banovići — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 250% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.10
1.60
2.70
Strzelone
0.60
1.20
1.80
Stracone
0.50
0.40
0.90
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
70%
70%
70%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
0.90
1.40
2.30
Strzelone
0.20
0.40
0.60
Stracone
0.70
1.00
1.70
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
90%
60%
75%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Under 2.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 3.5
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 25% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Budućnost Banovići

Wynik meczu

0-0
1 (33%)
1-4
1 (33%)
3-2
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-0
1 (33%)
0-1
1 (33%)
1-2
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Budućnost Banovići

Liczba goli w meczu

5
2 (67%)
0
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

0
1 (33%)
1
1 (33%)
3
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 1st League - FBiH.

1st League - FBiH — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2GOŠK Gabela330093.00
3Travnik330093.00
5Posušje312051.67
6Sloboda Tuzla311141.33
9Čapljina311141.33
11TOŠK Tešanj310231.00
13Vitez302120.67
14Igman Konjic302120.67
15Tomislav300300.00
16Rudar Kakanj300300.00