Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Pardubice II
Streaki - Pardubice II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Pardubice II — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Pardubice II — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Pardubice II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Pardubice II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Pardubice II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Pardubice II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Pardubice II — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Pardubice II — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Jablonec II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Jablonec II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Jablonec II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Jablonec II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Jablonec II — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Jablonec II — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Jablonec II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Jablonec II — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
Serie - Pardubice II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Pardubice II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pardubice II — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pardubice II — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pardubice II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pardubice II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Jablonec II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Jablonec II — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Jablonec II — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Jablonec II — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Jablonec II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Pardubice II jest o 100% lepsza niż Jablonec II pod względem odsetku wygranych meczów.
| Pardubice II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 4.10 | 3.80 |
Strzelone | 2.60 | 1.80 | 2.20 |
Stracone | 0.90 | 2.30 | 1.60 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 0% | 30% | 15% |
| Jablonec II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 30% | 20% |
Śr. goli/mecz | 4.70 | 2.80 | 3.75 |
Strzelone | 1.50 | 1.30 | 1.40 |
Stracone | 3.20 | 1.50 | 2.35 |
BTTS % | 90% | 70% | 80% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.05.2026Lvs Slovan Liberec II2-5
- 27.05.2026Lvs Hradec Králové II2-3
- 24.05.2026Wvs Velké Hamry4-1
- 17.05.2026Dvs Benátky nad Jizerou0-0
- 06.05.2026Lvs Arsenal Česká Lípa2-3
- 01.05.2026Wvs Neratovice-Byškovice4-0
- 26.04.2026Wvs Sokol Brozany3-0
- 19.04.2026Lvs Sokol Zápy0-4
- 12.04.2026Wvs Kolín3-0
- 03.04.2026Wvs Ústí nad Orlicí3-0
- 31.05.2026Dvs Ústí nad Orlicí1-1
- 28.05.2026Lvs Neratovice-Byškovice1-3
- 24.05.2026Dvs Teplice II1-1
- 17.05.2026Dvs Varnsdorf3-3
- 09.05.2026Lvs Slovan Velvary1-3
- 06.05.2026Lvs Sokol Brozany0-1
- 03.05.2026Lvs Baník Souš0-3
- 26.04.2026Dvs Hradec Králové II2-2
- 19.04.2026Lvs Arsenal Česká Lípa1-3
- 11.04.2026Wvs Mladá Boleslav II1-0
Progi bramkowe
| Pardubice II | Jablonec II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| Pardubice II | Jablonec II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| Pardubice II | Jablonec II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Pardubice II | Jablonec II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Under 3.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.

