Football Stats
Herb Ústí nad Orlicí
Flaga CzechyÚstí nad Orlicí
5. miejsce w tabeli 4. liga - Divizie C

2026/27 Ústí nad Orlicí — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz6
Gs3
RB+3
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz7
Gs3
RB+4
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W2
R1
P1
Gz13
Gs6
RB+7
Śr. pkt1.75
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ústí nad Orlicí — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ústí nad Orlicí — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Ústí nad Orlicí — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Ústí nad Orlicí — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ústí nad Orlicí — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ústí nad Orlicí — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Ústí nad Orlicí — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ústí nad Orlicí — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ústí nad Orlicí — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ústí nad Orlicí — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ústí nad Orlicí — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ústí nad Orlicí — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ústí nad Orlicí — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ústí nad Orlicí — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Ústí nad Orlicí — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ústí nad Orlicí — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ústí nad Orlicí — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Ústí nad Orlicí — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Slavia Hradec Králové31Herb Ústí nad OrlicíÚstí nad Orlicí
22.08Herb Ústí nad OrlicíÚstí nad Orlicí41Letohrad
15.08Chrudim II06Herb Ústí nad OrlicíÚstí nad Orlicí
08.08Herb Ústí nad OrlicíÚstí nad Orlicí22Turnov
06.06Herb Ústí nad OrlicíÚstí nad Orlicí03Mladá Boleslav II
31.05Jablonec II11Herb Ústí nad OrlicíÚstí nad Orlicí
23.05Herb Ústí nad OrlicíÚstí nad Orlicí10Slovan Liberec II
20.05Baník Souš00Herb Ústí nad OrlicíÚstí nad Orlicí
16.05Velké Hamry33Herb Ústí nad OrlicíÚstí nad Orlicí
09.05Herb Ústí nad OrlicíÚstí nad Orlicí32Benátky nad Jizerou

Ústí nad Orlicí — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 20% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.10
2.30
3.40
Strzelone
0.50
1.10
1.60
Stracone
0.60
1.20
1.80
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
60%
30%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
1.90
1.60
3.50
Strzelone
1.20
0.30
1.50
Stracone
0.70
1.30
2.00
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
40%
70%
55%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Under 2.5
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Under 3.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 4.5
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Under 5.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Ústí nad Orlicí

Wynik meczu

2-2
1 (25%)
6-0
1 (25%)
1-3
1 (25%)
4-1
1 (25%)

Wynik do przerwy

1-1
1 (25%)
5-0
1 (25%)
1-2
1 (25%)
2-1
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Ústí nad Orlicí

Liczba goli w meczu

4
2 (50%)
6
1 (25%)
5
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

3
2 (50%)
2
1 (25%)
5
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 4. liga - Divizie C.

4. liga - Divizie C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Hlinsko4310102.50
2Kosmonosy4310102.50
3Vysoké Mýto4310102.50
4Přepeře430192.25
6Dvůr Králové421171.75
7Vykan320162.00
9Trutnov420261.50
11Turnov411241.00
12Kolín403130.75
13Svitavy410330.75
15Letohrad400400.00
16Chrudim II400400.00