Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Varnsdorf
Streaki - Varnsdorf
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Varnsdorf — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Varnsdorf — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Varnsdorf — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Varnsdorf — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Varnsdorf — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Varnsdorf — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Hradec Králové II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hradec Králové II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Hradec Králové II — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hradec Králové II — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hradec Králové II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hradec Králové II — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Hradec Králové II — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
- Hradec Králové II — jest niepokonany (14/20, 70%)
Serie - Varnsdorf
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Varnsdorf — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Varnsdorf — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Hradec Králové II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hradec Králové II — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Hradec Králové II — powyżej 2.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Hradec Králové II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Hradec Králové II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Hradec Králové II jest o 33% lepsza niż Varnsdorf pod względem odsetku wygranych meczów.
| Varnsdorf | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 3.10 | 3.25 |
Strzelone | 1.60 | 1.50 | 1.55 |
Stracone | 1.80 | 1.60 | 1.70 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Hradec Králové II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 40% | 60% |
Śr. goli/mecz | 4.30 | 3.60 | 3.95 |
Strzelone | 3.00 | 1.60 | 2.30 |
Stracone | 1.30 | 2.00 | 1.65 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 0% | 40% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.05.2026Lvs Arsenal Česká Lípa2-4
- 24.05.2026Wvs Mladá Boleslav II2-0
- 20.05.2026Wvs Kolín2-0
- 17.05.2026Dvs Jablonec II3-3
- 10.05.2026Lvs Slovan Liberec II1-2
- 06.05.2026Wvs Slovan Velvary4-3
- 02.05.2026Wvs Velké Hamry2-0
- 26.04.2026Wvs Benátky nad Jizerou1-0
- 12.04.2026Wvs Neratovice-Byškovice3-1
- 05.04.2026Dvs Sokol Brozany0-0
- 31.05.2026Wvs Slovan Velvary7-0
- 27.05.2026Wvs Pardubice II3-2
- 23.05.2026Lvs Baník Souš0-3
- 17.05.2026Wvs Kolín5-0
- 10.05.2026Lvs Arsenal Česká Lípa2-3
- 06.05.2026Wvs Ústí nad Orlicí5-2
- 02.05.2026Lvs Mladá Boleslav II0-3
- 26.04.2026Dvs Jablonec II2-2
- 19.04.2026Lvs Slovan Liberec II1-5
- 12.04.2026Wvs Velké Hamry1-0
Progi bramkowe
| Varnsdorf | Hradec Králové II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Varnsdorf | Hradec Králové II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Varnsdorf | Hradec Králové II | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Varnsdorf | Hradec Králové II | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Under 3.5 | 53% (21/40) | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
Under 4.5 | 65% (26/40) | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
Under 5.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.

