Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Slovan Velvary
Streaki - Slovan Velvary
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Slovan Velvary — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Slovan Velvary — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Slovan Velvary — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Slovan Velvary — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Slovan Velvary — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Slovan Velvary — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Baník Souš
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Baník Souš — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Baník Souš — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Baník Souš — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Baník Souš — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Baník Souš — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Baník Souš — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Baník Souš — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Slovan Velvary
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Slovan Velvary — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Velvary — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Slovan Velvary — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Serie - Baník Souš
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Baník Souš — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Baník Souš — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Baník Souš — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Baník Souš — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Baník Souš jest o 43% lepsza niż Slovan Velvary pod względem odsetku wygranych meczów.
| Slovan Velvary | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 4.40 | 3.90 |
Strzelone | 1.50 | 1.50 | 1.50 |
Stracone | 1.90 | 2.90 | 2.40 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 0% | 20% | 10% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
| Baník Souš | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 3.40 | 3.15 |
Strzelone | 2.00 | 1.90 | 1.95 |
Stracone | 0.90 | 1.50 | 1.20 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.05.2026Lvs Hradec Králové II0-7
- 24.05.2026Lvs Arsenal Česká Lípa1-4
- 20.05.2026Dvs Teplice II1-1
- 16.05.2026Lvs Mladá Boleslav II0-1
- 09.05.2026Wvs Jablonec II3-1
- 06.05.2026Lvs Varnsdorf3-4
- 03.05.2026Lvs Slovan Liberec II1-8
- 25.04.2026Lvs Velké Hamry2-3
- 19.04.2026Wvs Benátky nad Jizerou4-1
- 03.04.2026Dvs Neratovice-Byškovice0-0
- 31.05.2026Wvs Kolín2-0
- 23.05.2026Wvs Hradec Králové II3-0
- 20.05.2026Dvs Ústí nad Orlicí0-0
- 16.05.2026Lvs Arsenal Česká Lípa0-3
- 09.05.2026Dvs Mladá Boleslav II1-1
- 06.05.2026Wvs Teplice II1-0
- 03.05.2026Wvs Jablonec II3-0
- 25.04.2026Wvs Slovan Liberec II2-1
- 18.04.2026Wvs Velké Hamry4-0
- 11.04.2026Wvs Benátky nad Jizerou5-3
Progi bramkowe
| Slovan Velvary | Baník Souš | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Slovan Velvary | Baník Souš | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
| Slovan Velvary | Baník Souš | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 75% (15/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Slovan Velvary | Baník Souš | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 53% (21/40) | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 68% (27/40) | 50% (10/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.

