Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
4 spotkań — z perspektywy Olympie Březová
Streaki - Olympie Březová
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Olympie Březová — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Olympie Březová — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Olympie Březová — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Olympie Březová — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Olympie Březová — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Olympie Březová — nie wygrywa 1. połowę (16/20, 80%)
- Olympie Březová — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Olympie Březová — przegrywa 2. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Tempo Praha
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tempo Praha — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Tempo Praha — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Tempo Praha — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Tempo Praha — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Tempo Praha — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Tempo Praha — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Tempo Praha — jest niepokonany (16/20, 80%)
- Tempo Praha — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)
Serie - Olympie Březová
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Olympie Březová — powyżej 1.5 gola w meczu w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Olympie Březová — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Olympie Březová — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Olympie Březová — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Olympie Březová — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
Serie - Tempo Praha
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tempo Praha — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Tempo Praha — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Tempo Praha — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Tempo Praha — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Tempo Praha — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Tempo Praha — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Tempo Praha jest o 233% lepsza niż Olympie Březová pod względem odsetku wygranych meczów.
| Olympie Březová | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 4.90 | 4.25 |
Strzelone | 1.60 | 0.80 | 1.20 |
Stracone | 2.00 | 4.10 | 3.05 |
BTTS % | 80% | 50% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
| Tempo Praha | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 2.90 | 3.20 |
Strzelone | 2.70 | 1.50 | 2.10 |
Stracone | 0.80 | 1.40 | 1.10 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 06.06.2026Lvs Karlovy Vary0-7
- 30.05.2026Wvs Přední Kopanina4-2
- 23.05.2026Lvs Baník Sokolov2-4
- 16.05.2026Lvs Slaný1-5
- 09.05.2026Lvs Ostrov0-2
- 01.05.2026Lvs Louny0-3
- 25.04.2026Lvs Mariánské Lázně1-3
- 19.04.2026Lvs Meteor Praha0-3
- 11.04.2026Dvs Ústí nad Labem II3-3
- 03.04.2026Lvs Rapid Psáry0-2
- 07.06.2026Dvs Baník Sokolov1-1
- 30.05.2026Lvs Slaný1-2
- 23.05.2026Dvs Ostrov1-1
- 16.05.2026Wvs Louny2-1
- 08.05.2026Wvs Mariánské Lázně2-0
- 03.05.2026Wvs Meteor Praha2-1
- 25.04.2026Wvs Ústí nad Labem II3-1
- 18.04.2026Dvs Rapid Psáry0-0
- 11.04.2026Wvs Spoje Praha1-0
- 03.04.2026Lvs Újezd Praha 41-2
Progi bramkowe
| Olympie Březová | Tempo Praha | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Olympie Březová | Tempo Praha | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| Olympie Březová | Tempo Praha | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Olympie Březová | Tempo Praha | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 60% (24/40) | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 68% (27/40) | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Przykładowy układ tabeli — Czechy, realne dane wkrótce.

