Football Stats
Herb Baník Sokolov
Flaga CzechyBaník Sokolov
6. miejsce w tabeli 4. liga - Divizie B

2026/27 Baník Sokolov — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W2
R0
P1
Gz9
Gs2
RB+7
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W2
R0
P1
Gz9
Gs2
RB+7
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Baník Sokolov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Baník Sokolov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Baník Sokolov — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Baník Sokolov — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Baník Sokolov — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Baník Sokolov — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Baník Sokolov — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Baník Sokolov — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Baník Sokolov — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Baník Sokolov — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Baník Sokolov — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Baník Sokolov — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Baník Sokolov — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach tej drużyny.

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Baník SokolovBaník Sokolov31Štětí
26.08Herb Baník SokolovBaník Sokolov03Vlašim
15.08Herb Baník SokolovBaník Sokolov01Chomutov
08.08Herb Baník SokolovBaník Sokolov60Ústí nad Labem II
13.06Herb Baník SokolovBaník Sokolov22Chomutov
07.06Tempo Praha11Herb Baník SokolovBaník Sokolov
29.05Herb Baník SokolovBaník Sokolov34Karlovy Vary
23.05Olympie Březová24Herb Baník SokolovBaník Sokolov
16.05Přední Kopanina24Herb Baník SokolovBaník Sokolov
08.05Herb Baník SokolovBaník Sokolov01Slaný

Baník Sokolov — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 33% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.50
1.70
3.20
Strzelone
0.70
1.00
1.70
Stracone
0.80
0.70
1.50
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.80
1.40
3.20
Strzelone
1.10
0.90
2.00
Stracone
0.70
0.50
1.20
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
30%
40%
35%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Under 2.5
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Under 3.5
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Under 4.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 5.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 100% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
40% (4/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Baník Sokolov

Wynik meczu

6-0
1 (33%)
0-1
1 (33%)
3-1
1 (33%)

Wynik do przerwy

2-0
1 (33%)
0-0
1 (33%)
3-1
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Baník Sokolov

Liczba goli w meczu

6
1 (33%)
1
1 (33%)
4
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

2
1 (33%)
0
1 (33%)
4
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 4. liga - Divizie B.

4. liga - Divizie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Chomutov4400123.00
2Slovan Velvary4310102.50
3Sokol Hostouň430192.25
4Újezd Praha 4421171.75
5Tempo Praha421171.75
6Baník Sokolov320162.00
7Karlovy Vary420261.50
8Rapid Psáry420261.50
9Hvězda Cheb420261.50
10Slaný412151.25
12Štětí410330.75
13Meteor Praha310231.00
14Slavoj Vyšehrad410330.75
16Ostrov300300.00