Football Stats
Herb Drogheda United
Drogheda UnitedŚr. pkt/mecz 0.95
Irlandia / Premier Division31 lipca 2026 21:00
Herb Shamrock Rovers
Shamrock RoversŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Drogheda United

Streaki - Drogheda United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Drogheda United — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Drogheda United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Drogheda United — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Drogheda United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Drogheda United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Drogheda United — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Drogheda United — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Drogheda United — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Drogheda United — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • Drogheda United — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Drogheda United — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Drogheda United — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Drogheda United — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Drogheda United — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Drogheda United — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Shamrock Rovers

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Shamrock Rovers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Shamrock Rovers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Shamrock Rovers — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Shamrock Rovers — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Shamrock Rovers — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Shamrock Rovers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Shamrock Rovers — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Shamrock Rovers — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Shamrock Rovers — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Shamrock Rovers — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Shamrock Rovers — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Shamrock Rovers — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Shamrock Rovers — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Shamrock Rovers — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Shamrock Rovers — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Shamrock Rovers — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Shamrock Rovers — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Drogheda United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Drogheda United — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Drogheda United — przegrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Drogheda United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Drogheda United — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Drogheda United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Drogheda United — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Drogheda United — powyżej 1.5 spalonych w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Drogheda United — poniżej 4.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Drogheda United — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Drogheda United — poniżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Drogheda United — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Shamrock Rovers

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Shamrock Rovers — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Shamrock Rovers — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Shamrock Rovers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Shamrock Rovers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.07Herb Drogheda UnitedDrogheda United00Herb Shamrock RoversShamrock Rovers
04.05Herb Shamrock RoversShamrock Rovers41Herb Drogheda UnitedDrogheda United
16.03Herb Drogheda UnitedDrogheda United00Herb Shamrock RoversShamrock Rovers
31.08Herb Shamrock RoversShamrock Rovers21Herb Drogheda UnitedDrogheda United
16.06Herb Drogheda UnitedDrogheda United12Herb Shamrock RoversShamrock Rovers
09.05Herb Shamrock RoversShamrock Rovers30Herb Drogheda UnitedDrogheda United
14.03Herb Drogheda UnitedDrogheda United12Herb Shamrock RoversShamrock Rovers
18.10Herb Drogheda UnitedDrogheda United01Herb Shamrock RoversShamrock Rovers
11.08Herb Shamrock RoversShamrock Rovers11Herb Drogheda UnitedDrogheda United
31.05Herb Drogheda UnitedDrogheda United02Herb Shamrock RoversShamrock Rovers

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Shamrock Rovers jest o 200% lepsza niż Drogheda United pod względem odsetku wygranych meczów.

Drogheda UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.50
3.80
3.15
Strzelone
1.10
1.40
1.25
Stracone
1.40
2.40
1.90
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
43%
39%
41%
Śr. strzały/mecz
11.11
9.80
10.42
Śr. faule/mecz
8.11
10.30
9.26
Shamrock RoversDomWyjazdOgółem
Win %
70%
50%
60%
Śr. goli/mecz
2.80
2.20
2.50
Strzelone
2.00
1.10
1.55
Stracone
0.80
1.10
0.95
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
0%
40%
20%
Posiadanie piłki
66%
64%
65%
Śr. strzały/mecz
17.00
14.57
15.79
Śr. faule/mecz
10.71

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekDrogheda United vs Shamrock Rovers
1.10 gola/mecz
Drogheda United u siebie
1.10 gola/mecz
Shamrock Rovers na wyjeździe

Progi bramkowe

Drogheda UnitedShamrock Rovers
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
40% (4/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Drogheda United notuje o 37% wyższy wynik niż Shamrock Rovers pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDrogheda UnitedShamrock Rovers
Match Corners AVG
9.18 (33/40)
10.37 (19/20)
7.57 (14/20)
Over 6.5 Corners
85% (28/33)
95% (18/19)
71% (10/14)
Over 7.5 Corners
73% (24/33)
84% (16/19)
57% (8/14)
Over 8.5 Corners
55% (18/33)
63% (12/19)
43% (6/14)
Over 9.5 Corners
33% (11/33)
53% (10/19)
7% (1/14)
Over 10.5 Corners
21% (7/33)
37% (7/19)
0% (0/14)
Over 11.5 Corners
18% (6/33)
32% (6/19)
0% (0/14)
Over 12.5 Corners
15% (5/33)
26% (5/19)
0% (0/14)
Over 13.5 Corners
12% (4/33)
21% (4/19)
0% (0/14)
Over 14.5 Corners
12% (4/33)
21% (4/19)
0% (0/14)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDrogheda UnitedShamrock Rovers
Corners Earned Match
4.40
4.25
4.55
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
25% (5/20)
60% (12/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
176
85
91

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDrogheda UnitedShamrock Rovers
Match Cards AVG
4.53 (40/40)
4.55 (20/20)
4.50 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
181
91
90
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDrogheda UnitedShamrock Rovers
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Under 3.5
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Under 4.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Premier Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Shamrock Rovers281675551.96
2St Patrick's Athl.291487501.72
3Bohemians291487501.72
4Dundalk2910109401.38
5Shelbourne278118351.30
6Derry City297139341.17
7Galway United2881010341.21
8Waterford2971111321.10
9Drogheda United2961013280.97
10Sligo Rovers295816230.79