Football Stats
Herb Hibernian
Flaga SzkocjaHibernian
5. miejsce w tabeli Premiership

2026/27 Hibernian — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz4
Gs2
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W2
R0
P1
Gz5
Gs4
RB+1
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hibernian — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Hibernian — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hibernian — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hibernian — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hibernian — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Hibernian — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hibernian — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hibernian — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hibernian — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hibernian — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hibernian — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hibernian — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Hibernian — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hibernian — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Dundee12Herb HibernianHibernian
27.08Herb HibernianHibernian23Gent
20.08Gent00Herb HibernianHibernian
13.08Shkendija00Herb HibernianHibernian
09.08Rangers12Herb HibernianHibernian
06.08Herb HibernianHibernian21Shkendija
02.08Herb HibernianHibernian12Motherwell
30.07Herb HibernianHibernian41Malisheva
23.07Malisheva20Herb HibernianHibernian
30.06Shamrock Rovers10Herb HibernianHibernian

Hibernian — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 75% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.20
1.60
2.80
Strzelone
0.80
0.80
1.60
Stracone
0.40
0.80
1.20
BTTS %
10%
40%
25%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
47%
Śr. strzały/mecz
11.38
Śr. faule/mecz
9.78
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
1.00
0.80
1.80
Strzelone
0.60
0.30
0.90
Stracone
0.40
0.50
0.90
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
60%
70%
65%
Posiadanie piłki
41%
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
11.00

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 15% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
17.33
19.00
16.50
Strzały celne / mecz
5.00
6.00
4.50
Strzały niecelne / mecz
5.00
5.00
5.00
Skuteczność strzałów
9.6%
5.3%
12.1%
Strzały na gola
10.40
19.00
8.25
Strzały celne na gola
3.00
6.00
2.25
Strzały Over 10.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały Over 11.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały celne Over 3.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały celne Over 4.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
67% (2/3)
100% (1/1)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
33% (1/3)
0% (0/1)
50% (1/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 300% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.50
3.00
6.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Team Offsides AVG
2.50
1.00
4.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (1/2)
0% (0/1)
100% (1/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wyjazd jest o 7% lepsza niż Dom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
2.03
1.94
2.08
xGA (Against)
1.67
2.19
1.42
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Under 1.5
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Under 2.5
45% (9/20)
30% (3/10)
60% (6/10)
Under 3.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 4.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 50% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Draw
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 33% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.12 (17/20)
11.44 (9/10)
8.63 (8/10)
Over 6.5 Corners
88% (15/17)
100% (9/9)
75% (6/8)
Over 7.5 Corners
76% (13/17)
89% (8/9)
63% (5/8)
Over 8.5 Corners
71% (12/17)
89% (8/9)
50% (4/8)
Over 9.5 Corners
65% (11/17)
89% (8/9)
38% (3/8)
Over 10.5 Corners
59% (10/17)
89% (8/9)
25% (2/8)
Over 11.5 Corners
35% (6/17)
56% (5/9)
13% (1/8)
Over 12.5 Corners
12% (2/17)
22% (2/9)
0% (0/8)
Over 13.5 Corners
6% (1/17)
11% (1/9)
0% (0/8)
Over 14.5 Corners
0% (0/17)
0% (0/9)
0% (0/8)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.30
5.10
3.50
More Corners Than Opponent
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Corners Earned
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Corners Earned
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Corners Earned
86
51
35

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 32% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.75 (20/20)
5.40 (10/10)
4.10 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Cards
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Total Cards
95
54
41
Highest in a Match
11
11
7
Lowest in a Match
1
2
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Hibernian

Wynik meczu

2-1
2 (67%)
1-2
1 (33%)

Wynik do przerwy

1-0
2 (67%)
0-1
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Hibernian

Liczba goli w meczu

3
3 (100%)

Liczba goli do przerwy

1
3 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Premiership.

Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Celtic330093.00
2ST Mirren321072.33
4Dundee420261.50
5Hibernian320162.00
6Motherwell312051.67
7Rangers311141.33
8Dundee Utd411241.00
9ST Johnstone310231.00
10Aberdeen310231.00
11Falkirk301210.33
12Kilmarnock300300.00