Football Stats
Herb Waterford
WaterfordŚr. pkt/mecz 1.00
Irlandia / Premier Division2 sierpnia 2026 16:00
Herb Shelbourne
ShelbourneŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Waterford

2W — Waterford2D6W — Shelbourne

Streaki - Waterford

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Waterford — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Waterford — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Waterford — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Waterford — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Waterford — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Waterford — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Waterford — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Waterford — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Waterford — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Waterford — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Waterford — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Waterford — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Waterford — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Waterford — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Waterford — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Waterford — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Shelbourne

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Shelbourne — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Shelbourne — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Shelbourne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Shelbourne — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Shelbourne — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Shelbourne — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Shelbourne — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Shelbourne — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Shelbourne — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Shelbourne — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Shelbourne — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Shelbourne — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Shelbourne — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Shelbourne — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Shelbourne — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Shelbourne — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Shelbourne — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Shelbourne — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Shelbourne — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Waterford

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Waterford — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — poniżej 12.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Waterford — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Serie - Shelbourne

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Shelbourne — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Shelbourne — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Shelbourne — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Shelbourne — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Shelbourne — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 25 meczach z rzędu
  • 🔥 Shelbourne — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Shelbourne — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.08Herb WaterfordWaterford10Herb ShelbourneShelbourne
22.05Herb ShelbourneShelbourne21Herb WaterfordWaterford
06.02Herb WaterfordWaterford11Herb ShelbourneShelbourne
26.09Herb ShelbourneShelbourne21Herb WaterfordWaterford
23.06Herb WaterfordWaterford22Herb ShelbourneShelbourne
05.05Herb ShelbourneShelbourne01Herb WaterfordWaterford
21.02Herb WaterfordWaterford01Herb ShelbourneShelbourne
18.10Herb ShelbourneShelbourne31Herb WaterfordWaterford
13.06Herb WaterfordWaterford01Herb ShelbourneShelbourne
17.05Herb ShelbourneShelbourne10Herb WaterfordWaterford

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Shelbourne jest o 100% lepsza niż Waterford pod względem odsetku wygranych meczów.

WaterfordDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.80
3.70
3.25
Strzelone
1.40
1.60
1.50
Stracone
1.40
2.10
1.75
BTTS %
60%
70%
65%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
37%
38%
38%
Śr. strzały/mecz
12.44
12.80
12.63
Śr. faule/mecz
12.67
13.20
12.95
ShelbourneDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
3.30
2.80
3.05
Strzelone
1.70
1.50
1.60
Stracone
1.60
1.30
1.45
BTTS %
80%
70%
75%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
56%
43%
49%
Śr. strzały/mecz
14.75
10.88
12.81
Śr. faule/mecz
10.88
11.50
11.19

Ostatnie 10 meczów

Shelbourne jest o +7% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Waterford u siebie
1.50 gola/mecz
Shelbourne na wyjeździe

Progi bramkowe

WaterfordShelbourne
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Waterford notuje o 17% wyższy wynik niż Shelbourne pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemWaterfordShelbourne
Match Corners AVG
10.17 (35/40)
10.89 (19/20)
9.31 (16/20)
Over 6.5 Corners
83% (29/35)
89% (17/19)
75% (12/16)
Over 7.5 Corners
74% (26/35)
84% (16/19)
63% (10/16)
Over 8.5 Corners
66% (23/35)
74% (14/19)
56% (9/16)
Over 9.5 Corners
49% (17/35)
53% (10/19)
44% (7/16)
Over 10.5 Corners
34% (12/35)
47% (9/19)
19% (3/16)
Over 11.5 Corners
31% (11/35)
42% (8/19)
19% (3/16)
Over 12.5 Corners
23% (8/35)
26% (5/19)
19% (3/16)
Over 13.5 Corners
14% (5/35)
11% (2/19)
19% (3/16)
Over 14.5 Corners
11% (4/35)
11% (2/19)
13% (2/16)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemWaterfordShelbourne
Corners Earned Match
5.13
5.05
5.20
More Corners Than Opponent
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Corners Earned
205
101
104

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Shelbourne notuje o 22% wyższy wynik niż Waterford pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemWaterfordShelbourne
Match Cards AVG
4.83 (40/40)
4.35 (20/20)
5.30 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Total Cards
193
87
106
Highest in a Match
11
8
11
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemWaterfordShelbourne
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Under 2.5
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Under 3.5
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Under 4.5
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Under 5.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Premier Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Shamrock Rovers281675551.96
2St Patrick's Athl.291487501.72
3Bohemians291487501.72
4Dundalk2910109401.38
5Shelbourne278118351.30
6Derry City297139341.17
7Galway United2881010341.21
8Waterford2971111321.10
9Drogheda United2961013280.97
10Sligo Rovers295816230.79