Football Stats
Herb Celtic
Flaga SzkocjaCeltic
1. miejsce w tabeli Premiership

2026/27 Celtic — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz3
Gs1
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz5
Gs1
RB+4
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W3
R0
P0
Gz8
Gs2
RB+6
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Celtic — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Celtic — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Celtic — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Celtic — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Celtic — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Celtic — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Celtic — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Celtic — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Celtic — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Celtic — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Celtic — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Celtic — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Celtic — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Celtic — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Celtic — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Celtic — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Celtic — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Celtic — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Celtic — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Celtic — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Celtic — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Celtic — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Celtic — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Celtic — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb CelticCeltic21Falkirk
25.08Lask Linz41Herb CelticCeltic
19.08Herb CelticCeltic30Lask Linz
09.08Kilmarnock15Herb CelticCeltic
03.08Herb CelticCeltic10Dundee
25.07Herb CelticCeltic22AC Milan
18.07Herb CelticCeltic11Middlesbrough
14.07Sporting CP41Herb CelticCeltic
07.07Shelbourne11Herb CelticCeltic
23.05Herb CelticCeltic31Dunfermline

Celtic — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 67% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
1.80
1.50
3.30
Strzelone
1.50
0.80
2.30
Stracone
0.30
0.70
1.00
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
60%
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
11.38
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.30
2.10
3.40
Strzelone
0.80
0.90
1.70
Stracone
0.50
1.20
1.70
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
63%
Śr. strzały/mecz
18.00
Śr. faule/mecz
11.86

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 78% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
23.33
18.50
33.00
Strzały celne / mecz
9.33
6.00
16.00
Strzały niecelne / mecz
9.00
8.50
10.00
Skuteczność strzałów
11.4%
8.1%
15.2%
Strzały na gola
8.75
12.33
6.60
Strzały celne na gola
3.50
4.00
3.20
Strzały Over 10.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały Over 13.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały Over 14.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 5.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 6.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
2.33
3.00
1.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Match Offsides Over 2.5 %
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Match Offsides Over 3.5 %
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
0.67
1.00
0.00
Team Offsides Over 0.5 %
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Team Offsides Over 1.5 %
33% (1/3)
50% (1/2)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wyjazd jest o 108% lepsza niż Dom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
3.69
2.71
5.64
xGA (Against)
0.62
0.50
0.86
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 2.5
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Under 3.5
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)
Under 4.5
80% (16/20)
100% (10/10)
60% (6/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
11.13 (15/20)
11.25 (8/10)
11.00 (7/10)
Over 6.5 Corners
87% (13/15)
88% (7/8)
86% (6/7)
Over 7.5 Corners
80% (12/15)
88% (7/8)
71% (5/7)
Over 8.5 Corners
73% (11/15)
75% (6/8)
71% (5/7)
Over 9.5 Corners
67% (10/15)
63% (5/8)
71% (5/7)
Over 10.5 Corners
67% (10/15)
63% (5/8)
71% (5/7)
Over 11.5 Corners
60% (9/15)
50% (4/8)
71% (5/7)
Over 12.5 Corners
47% (7/15)
50% (4/8)
43% (3/7)
Over 13.5 Corners
20% (3/15)
25% (2/8)
14% (1/7)
Over 14.5 Corners
20% (3/15)
25% (2/8)
14% (1/7)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
6.00
5.50
6.50
More Corners Than Opponent
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 2.5 Corners Earned
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 3.5 Corners Earned
75% (15/20)
60% (6/10)
90% (9/10)
Over 4.5 Corners Earned
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 5.5 Corners Earned
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 6.5 Corners Earned
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 7.5 Corners Earned
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Corners Earned
120
55
65

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 26% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
3.95 (20/20)
4.40 (10/10)
3.50 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Cards
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Total Cards
79
44
35
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Celtic

Wynik meczu

1-0
1 (33%)
5-1
1 (33%)
2-1
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-0
1 (33%)
3-0
1 (33%)
2-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Celtic

Liczba goli w meczu

1
1 (33%)
6
1 (33%)
3
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

0
1 (33%)
3
1 (33%)
2
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Premiership.

Premiership — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Celtic330093.00
2ST Mirren321072.33
4Dundee420261.50
5Hibernian320162.00
6Motherwell312051.67
7Rangers311141.33
8Dundee Utd411241.00
9ST Johnstone310231.00
10Aberdeen310231.00
11Falkirk301210.33
12Kilmarnock300300.00