Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Finn Harps
Streaki - Finn Harps
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Finn Harps — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Finn Harps — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Finn Harps — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Finn Harps — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Finn Harps — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Finn Harps — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Finn Harps — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - UCD
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- UCD — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- UCD — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- UCD — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- UCD — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- UCD — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- UCD — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- UCD — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- UCD — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/15, 93%)
- UCD — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- UCD — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- UCD — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- UCD — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- UCD — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- UCD — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- UCD — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- UCD — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- UCD — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
Serie - Finn Harps
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Finn Harps — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Finn Harps — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Finn Harps — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Finn Harps — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Serie - UCD
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 UCD — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — powyżej 6.5 rożnych w 13 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. UCD jest o 125% lepsza niż Finn Harps pod względem odsetku wygranych meczów.
| Finn Harps | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 10% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.60 | 2.75 |
Strzelone | 1.40 | 0.60 | 1.00 |
Stracone | 1.50 | 2.00 | 1.75 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 50% | 35% |
| UCD | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 2.80 | 2.85 |
Strzelone | 1.70 | 1.40 | 1.55 |
Stracone | 1.20 | 1.40 | 1.30 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.05.2026Lvs Cork City0-4
- 22.05.2026Dvs Longford Town2-2
- 15.05.2026Lvs Treaty United0-3
- 08.05.2026Wvs Kerry1-0
- 04.05.2026Wvs Bray Wanderers2-1
- 01.05.2026Lvs Wexford0-2
- 24.04.2026Lvs Athlone Town1-2
- 17.04.2026Lvs UCD1-2
- 10.04.2026Lvs Cobh Ramblers0-2
- 06.04.2026Dvs Bray Wanderers2-2
- 29.05.2026Wvs Athlone Town1-0
- 22.05.2026Lvs Wexford1-2
- 15.05.2026Lvs Bray Wanderers3-4
- 08.05.2026Lvs Cork City1-3
- 04.05.2026Wvs Cobh Ramblers2-1
- 01.05.2026Wvs Longford Town2-0
- 24.04.2026Wvs Treaty United3-0
- 17.04.2026Wvs Finn Harps2-1
- 10.04.2026Dvs Kerry1-1
- 06.04.2026Dvs Wexford0-0
Progi bramkowe
| Finn Harps | UCD | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Finn Harps | UCD | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Finn Harps | UCD | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Finn Harps | UCD | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.07 (15/15) | — | 4.07 (15/15) |
Over 0.5 Cards | 100% (15/15) | — | 100% (15/15) |
Over 1.5 Cards | 93% (14/15) | — | 93% (14/15) |
Over 2.5 Cards | 87% (13/15) | — | 87% (13/15) |
Over 3.5 Cards | 53% (8/15) | — | 53% (8/15) |
Over 4.5 Cards | 33% (5/15) | — | 33% (5/15) |
Over 5.5 Cards | 13% (2/15) | — | 13% (2/15) |
Over 6.5 Cards | 7% (1/15) | — | 7% (1/15) |
Over 7.5 Cards | 7% (1/15) | — | 7% (1/15) |
Total Cards | 61 | — | 61 |
Highest in a Match | 10 | — | 10 |
Lowest in a Match | 1 | — | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Finn Harps | UCD | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 20% (4/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

