Football Stats
Herb Cobh Ramblers
Cobh RamblersŚr. pkt/mecz 1.40
Irlandia / First Division3 lipca 2026 20:45
Herb Cork City
Cork CityŚr. pkt/mecz 2.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Cobh Ramblers

1W — Cobh Ramblers1D8W — Cork City

Streaki - Cobh Ramblers

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cobh Ramblers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Cobh Ramblers — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Cobh Ramblers — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Cobh Ramblers — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Cobh Ramblers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Cobh Ramblers — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Cork City

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cork City — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Cork City — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Cork City — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cork City — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cork City — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cork City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cork City — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Cork City — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Cork City — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Cork City — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Cork City — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Cork City — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Cork City — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Cork City — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Cork City — wygrywa (15/20, 75%)
  • Cork City — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Cork City — wygrywa 2. połowę (14/20, 70%)

Serie - Cobh Ramblers

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cobh Ramblers — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cobh Ramblers — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cobh Ramblers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cobh Ramblers — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cobh Ramblers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Cork City

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cork City — wygrywa w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — zachowuje czyste konto w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — powyżej 1.5 spalonych w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
03.07Herb Cobh RamblersCobh Ramblers01Herb Cork CityCork City
01.05Herb Cork CityCork City01Herb Cobh RamblersCobh Ramblers
06.03Herb Cobh RamblersCobh Ramblers11Herb Cork CityCork City
23.08Herb Cobh RamblersCobh Ramblers01Herb Cork CityCork City
13.06Herb Cork CityCork City41Herb Cobh RamblersCobh Ramblers
10.05Herb Cobh RamblersCobh Ramblers03Herb Cork CityCork City
05.04Herb Cork CityCork City30Herb Cobh RamblersCobh Ramblers
19.08Herb Cobh RamblersCobh Ramblers12Herb Cork CityCork City
24.06Herb Cork CityCork City10Herb Cobh RamblersCobh Ramblers
22.04Herb Cobh RamblersCobh Ramblers23Herb Cork CityCork City

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cork City jest o 88% lepsza niż Cobh Ramblers pod względem odsetku wygranych meczów.

Cobh RamblersDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.30
2.80
2.55
Strzelone
1.40
0.90
1.15
Stracone
0.90
1.90
1.40
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Cork CityDomWyjazdOgółem
Win %
90%
60%
75%
Śr. goli/mecz
3.30
1.90
2.60
Strzelone
2.60
1.50
2.05
Stracone
0.70
0.40
0.55
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
10%
20%
15%

Ostatnie 10 meczów

Cork City jest o +7% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Cobh Ramblers u siebie
1.50 gola/mecz
Cork City na wyjeździe

Progi bramkowe

Cobh RamblersCork City
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemCobh RamblersCork City
Match Cards AVG
4.20 (20/20)
4.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
84
84
Highest in a Match
7
7
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCobh RamblersCork City
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Under 2.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 3.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 4.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
First Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Cork City292144672.31
2UCD2914510471.62
3Bray Wanderers2912710431.48
4Longford Town2911810411.41
5Cobh Ramblers2912512411.41
6Kerry2910910391.34
7Athlone Town2910712371.28
8Wexford299713341.17
9Treaty United297913301.03
10Finn Harps295717220.76