Football Stats
Herb Athlone Town
Athlone TownŚr. pkt/mecz 1.00
Irlandia / First Division31 lipca 2026 20:45
Herb UCD
UCDŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Athlone Town

3W — Athlone Town3D4W — UCD

Streaki - Athlone Town

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Athlone Town — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Athlone Town — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Athlone Town — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Athlone Town — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Athlone Town — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Athlone Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Athlone Town — nie wygrywa 1. połowę (16/20, 80%)

Streaki - UCD

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • UCD — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • UCD — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • UCD — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • UCD — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • UCD — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UCD — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/15, 93%)
  • UCD — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • UCD — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • UCD — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • UCD — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • UCD — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • UCD — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • UCD — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • UCD — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • UCD — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Athlone Town

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Athlone Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Athlone Town — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - UCD

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 UCD — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 UCD — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 UCD — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 UCD — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 UCD — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 UCD — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 UCD — powyżej 6.5 rożnych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 UCD — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 UCD — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 UCD — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 UCD — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 UCD — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 UCD — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.07Herb Athlone TownAthlone Town00Herb UCDUCD
29.05Herb UCDUCD10Herb Athlone TownAthlone Town
03.04Herb Athlone TownAthlone Town02Herb UCDUCD
10.10Herb UCDUCD22Herb Athlone TownAthlone Town
04.08Herb Athlone TownAthlone Town12Herb UCDUCD
30.05Herb UCDUCD20Herb Athlone TownAthlone Town
14.03Herb Athlone TownAthlone Town21Herb UCDUCD
23.09Herb Athlone TownAthlone Town10Herb UCDUCD
04.07Herb UCDUCD12Herb Athlone TownAthlone Town
24.05Herb Athlone TownAthlone Town22Herb UCDUCD

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. UCD jest o 100% lepsza niż Athlone Town pod względem odsetku wygranych meczów.

Athlone TownDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.00
2.00
2.00
Strzelone
1.10
0.50
0.80
Stracone
0.90
1.50
1.20
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
50%
0%
25%
Nie strzelił %
40%
60%
50%
UCDDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.80
3.40
3.10
Strzelone
1.90
1.70
1.80
Stracone
0.90
1.70
1.30
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
30%
10%
20%

Ostatnie 10 meczów

UCD jest o +55% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Athlone Town u siebie
1.70 gola/mecz
UCD na wyjeździe

Progi bramkowe

Athlone TownUCD
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 2.5
30% (3/10)
80% (8/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAthlone TownUCD
Match Cards AVG
4.07 (15/15)
4.07 (15/15)
Over 0.5 Cards
100% (15/15)
100% (15/15)
Over 1.5 Cards
93% (14/15)
93% (14/15)
Over 2.5 Cards
87% (13/15)
87% (13/15)
Over 3.5 Cards
53% (8/15)
53% (8/15)
Over 4.5 Cards
33% (5/15)
33% (5/15)
Over 5.5 Cards
13% (2/15)
13% (2/15)
Over 6.5 Cards
7% (1/15)
7% (1/15)
Over 7.5 Cards
7% (1/15)
7% (1/15)
Total Cards
61
61
Highest in a Match
10
10
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAthlone TownUCD
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Under 2.5
55% (22/40)
70% (14/20)
40% (8/20)
Under 3.5
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Under 4.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
First Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Cork City292144672.31
2UCD2914510471.62
3Bray Wanderers2912710431.48
4Longford Town2911810411.41
5Cobh Ramblers2912512411.41
6Kerry2910910391.34
7Athlone Town2910712371.28
8Wexford299713341.17
9Treaty United297913301.03
10Finn Harps295717220.76