Football Stats
Herb Cork City
Cork CityŚr. pkt/mecz 2.20
Irlandia / First Division7 sierpnia 2026 20:45
Herb Kerry
KerryŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Cork City

6W — Cork City0D1W — Kerry

Streaki - Cork City

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cork City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Cork City — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Cork City — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Cork City — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Cork City — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Cork City — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cork City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cork City — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cork City — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Cork City — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Cork City — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Cork City — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Cork City — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Cork City — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Cork City — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Cork City — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Cork City — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)

Streaki - Kerry

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kerry — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kerry — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Kerry — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
  • Kerry — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Cork City

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cork City — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — powyżej 1.5 spalonych w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Kerry

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kerry — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kerry — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Kerry — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Kerry — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Kerry — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Kerry — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Kerry — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Kerry — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
07.08Herb Cork CityCork City31Herb KerryKerry
04.05Herb KerryKerry10Herb Cork CityCork City
06.04Herb Cork CityCork City42Herb KerryKerry
13.09Herb KerryKerry14Herb Cork CityCork City
26.07Herb Cork CityCork City20Herb KerryKerry
03.05Herb KerryKerry01Herb Cork CityCork City
16.02Herb Cork CityCork City20Herb KerryKerry

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cork City jest o 75% lepsza niż Kerry pod względem odsetku wygranych meczów.

Cork CityDomWyjazdOgółem
Win %
80%
60%
70%
Śr. goli/mecz
4.10
2.40
3.25
Strzelone
2.90
1.60
2.25
Stracone
1.20
0.80
1.00
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
30%
60%
45%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
KerryDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.50
2.50
2.50
Strzelone
1.60
1.10
1.35
Stracone
0.90
1.40
1.15
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
30%
30%
30%
Nie strzelił %
0%
40%
20%

Ostatnie 10 meczów

Cork City jest o +164% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.90 gola/mecz
Cork City u siebie
1.10 gola/mecz
Kerry na wyjeździe

Progi bramkowe

Cork CityKerry
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 3.5
70% (7/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
60% (12/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemCork CityKerry
Match Cards AVG
4.20 (20/20)
4.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
84
84
Highest in a Match
7
7
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCork CityKerry
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Under 3.5
70% (28/40)
60% (12/20)
80% (16/20)
Under 4.5
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Under 5.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
First Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Cork City292144672.31
2UCD2914510471.62
3Bray Wanderers2912710431.48
4Longford Town2911810411.41
5Cobh Ramblers2912512411.41
6Kerry2910910391.34
7Athlone Town2910712371.28
8Wexford299713341.17
9Treaty United297913301.03
10Finn Harps295717220.76