Football Stats
Herb Cork City
Cork CityŚr. pkt/mecz 2.20
Irlandia / First Division28 sierpnia 2026 20:45
Herb Wexford
WexfordŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Cork City

7W — Cork City3D0W — Wexford

Streaki - Cork City

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cork City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Cork City — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Cork City — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • Cork City — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Cork City — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Cork City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cork City — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cork City — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Cork City — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Cork City — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Cork City — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Cork City — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Cork City — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Cork City — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Cork City — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Cork City — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Cork City — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Cork City — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Cork City — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Wexford

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Wexford — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Wexford — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wexford — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Wexford — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wexford — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Wexford — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Cork City

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cork City — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — powyżej 1.5 spalonych w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cork City — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Wexford

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Wexford — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Wexford — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb Cork CityCork City20Herb WexfordWexford
12.06Herb WexfordWexford02Herb Cork CityCork City
17.04Herb Cork CityCork City21Herb WexfordWexford
20.02Herb WexfordWexford14Herb Cork CityCork City
18.10Herb Cork CityCork City60Herb WexfordWexford
04.07Herb WexfordWexford13Herb Cork CityCork City
06.05Herb Cork CityCork City11Herb WexfordWexford
01.04Herb WexfordWexford11Herb Cork CityCork City
07.10Herb Cork CityCork City00Herb WexfordWexford
22.07Herb WexfordWexford01Herb Cork CityCork City

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cork City jest o 133% lepsza niż Wexford pod względem odsetku wygranych meczów.

Cork CityDomWyjazdOgółem
Win %
80%
60%
70%
Śr. goli/mecz
4.00
2.60
3.30
Strzelone
2.80
1.70
2.25
Stracone
1.20
0.90
1.05
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
30%
60%
45%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
WexfordDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.20
2.50
2.35
Strzelone
1.20
0.70
0.95
Stracone
1.00
1.80
1.40
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
30%
50%
40%

Ostatnie 10 meczów

Cork City jest o +300% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.80 gola/mecz
Cork City u siebie
0.70 gola/mecz
Wexford na wyjeździe

Progi bramkowe

Cork CityWexford
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 2.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5
70% (7/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemCork CityWexford
Match Cards AVG
4.20 (20/20)
4.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
84
84
Highest in a Match
7
7
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCork CityWexford
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Under 3.5
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Under 4.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 5.5
93% (37/40)
85% (17/20)
100% (20/20)
First Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Cork City292144672.31
2UCD2914510471.62
3Bray Wanderers2912710431.48
4Longford Town2911810411.41
5Cobh Ramblers2912512411.41
6Kerry2910910391.34
7Athlone Town2910712371.28
8Wexford299713341.17
9Treaty United297913301.03
10Finn Harps295717220.76