Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy UCD
Streaki - UCD
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- UCD — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- UCD — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- UCD — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- UCD — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- UCD — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- UCD — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- UCD — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- UCD — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/15, 93%)
- UCD — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- UCD — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- UCD — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- UCD — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- UCD — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- UCD — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- UCD — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- UCD — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- UCD — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
Streaki - Athlone Town
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Athlone Town — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Athlone Town — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Athlone Town — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Athlone Town — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Athlone Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Athlone Town — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
Serie - UCD
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 UCD — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — powyżej 6.5 rożnych w 13 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 UCD — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Serie - Athlone Town
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Athlone Town — wygrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Athlone Town — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Athlone Town — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Athlone Town — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Athlone Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Athlone Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. UCD jest o 67% lepsza niż Athlone Town pod względem odsetku wygranych meczów.
| UCD | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 4.00 | 3.10 | 3.55 |
Strzelone | 2.50 | 1.50 | 2.00 |
Stracone | 1.50 | 1.60 | 1.55 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Athlone Town | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.00 | 2.00 |
Strzelone | 1.10 | 0.80 | 0.95 |
Stracone | 0.90 | 1.20 | 1.05 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Wvs Finn Harps5-4
- 21.08.2026Dvs Kerry1-1
- 07.08.2026Wvs Wexford4-1
- 03.08.2026Lvs Treaty United1-2
- 31.07.2026Dvs Athlone Town0-0
- 24.07.2026Wvs Cork City5-2
- 10.07.2026Lvs Bray Wanderers0-6
- 04.07.2026Lvs Longford Town1-2
- 26.06.2026Wvs Cobh Ramblers2-0
- 19.06.2026Lvs Kerry0-1
- 28.08.2026Wvs Bray Wanderers2-1
- 21.08.2026Wvs Wexford2-0
- 07.08.2026Wvs Longford Town2-1
- 03.08.2026Lvs Cork City2-3
- 31.07.2026Dvs UCD0-0
- 24.07.2026Lvs Treaty United1-2
- 10.07.2026Wvs Cobh Ramblers2-0
- 03.07.2026Lvs Bray Wanderers0-1
- 26.06.2026Dvs Finn Harps1-1
- 19.06.2026Dvs Wexford2-2
Progi bramkowe
| UCD | Athlone Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| UCD | Athlone Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| UCD | Athlone Town | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | UCD | Athlone Town | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.07 (15/15) | 4.07 (15/15) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (15/15) | 100% (15/15) | — |
Over 1.5 Cards | 93% (14/15) | 93% (14/15) | — |
Over 2.5 Cards | 87% (13/15) | 87% (13/15) | — |
Over 3.5 Cards | 53% (8/15) | 53% (8/15) | — |
Over 4.5 Cards | 33% (5/15) | 33% (5/15) | — |
Over 5.5 Cards | 13% (2/15) | 13% (2/15) | — |
Over 6.5 Cards | 7% (1/15) | 7% (1/15) | — |
Over 7.5 Cards | 7% (1/15) | 7% (1/15) | — |
Total Cards | 61 | 61 | — |
Highest in a Match | 10 | 10 | — |
Lowest in a Match | 1 | 1 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | UCD | Athlone Town | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 15% (3/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 70% (14/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 80% (16/20) | 100% (20/20) |

