Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Heming
Streaki - Heming
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Heming — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (6/6, 100%)
- Heming — jest niepokonany u siebie (5/6, 83%)
- Heming — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (5/6, 83%)
- Heming — powyżej 1.5 gola w meczu (11/13, 85%)
- Heming — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (11/13, 85%)
- Heming — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (10/13, 77%)
Streaki - Bærum
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bærum — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Bærum — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Bærum — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Bærum — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Bærum — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bærum — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Bærum — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Bærum — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Heming
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Heming — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Heming — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Heming — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Bærum
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bærum — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Bærum — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bærum — powyżej 1.5 gola w meczu w 38 meczach z rzędu
- 🔥 Bærum — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Bærum — wygrywa 2. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Bærum — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Bærum — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Heming | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 67% | 57% | 62% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 4.57 | 3.62 |
Strzelone | 1.83 | 2.57 | 2.23 |
Stracone | 0.67 | 2.00 | 1.38 |
BTTS % | 33% | 71% | 54% |
Czyste konto % | 67% | 14% | 38% |
Nie strzelił % | 17% | 14% | 15% |
| Bærum | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 5.70 | 4.20 | 4.95 |
Strzelone | 3.80 | 2.50 | 3.15 |
Stracone | 1.90 | 1.70 | 1.80 |
BTTS % | 90% | 70% | 80% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
Ostatnie 10 meczów
- 25.07.2026Wvs Ullern3-1
- 28.06.2026Dvs KFUM II2-2
- 20.06.2026Wvs Gamle Oslo1-0
- 13.06.2026Lvs Frigg1-4
- 30.05.2026Wvs Union Carl Berner2-0
- 25.05.2026Wvs Vålerenga II6-1
- 16.05.2026Dvs IF Ready0-0
- 09.05.2026Lvs Asker0-5
- 02.05.2026Lvs SF Grei2-3
- 25.04.2026Wvs Bærum4-1
- 25.07.2026Wvs Vålerenga II6-3
- 27.06.2026Dvs Frigg1-1
- 20.06.2026Wvs Konnerud7-2
- 14.06.2026Wvs KFUM II4-1
- 30.05.2026Wvs SF Grei5-0
- 23.05.2026Lvs IF Ready2-4
- 16.05.2026Lvs Asker2-4
- 10.05.2026Lvs Union Carl Berner0-2
- 02.05.2026Wvs Lokomotiv Oslo2-1
- 25.04.2026Lvs Heming1-4
Progi bramkowe
| Heming | Bærum | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 83% (5/6) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 67% (4/6) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 50% (3/6) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 33% (2/6) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 17% (1/6) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 62% (8/13) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 77% (10/13) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 38% (5/13) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 69% (9/13) | 80% (16/20) |
| Heming | Bærum | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (4/6) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (3/6) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 17% (1/6) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/6) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 33% (2/6) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 62% (8/13) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 77% (10/13) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 38% (5/13) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 69% (9/13) | 80% (16/20) |
| Heming | Bærum | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (4/6) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 33% (2/6) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 17% (1/6) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/6) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 33% (2/6) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 62% (8/13) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 77% (10/13) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 38% (5/13) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 69% (9/13) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Heming | Bærum | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/33) | 8% (1/13) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 6% (2/33) | 15% (2/13) | 0% (0/20) |
Under 2.5 | 21% (7/33) | 31% (4/13) | 15% (3/20) |
Under 3.5 | 33% (11/33) | 38% (5/13) | 30% (6/20) |
Under 4.5 | 45% (15/33) | 62% (8/13) | 35% (7/20) |
Under 5.5 | 70% (23/33) | 92% (12/13) | 55% (11/20) |

