Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Union Carl Berner
Streaki - Union Carl Berner
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Union Carl Berner — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (5/6, 83%)
- Union Carl Berner — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (5/6, 83%)
- Union Carl Berner — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (5/6, 83%)
- Union Carl Berner — jest niepokonany w 1. połowie (10/14, 71%)
- Union Carl Berner — jest niepokonany w 2. połowie (10/14, 71%)
Streaki - Konnerud
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Konnerud — przegrywa na wyjeździe (7/7, 100%)
- Konnerud — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/7, 100%)
- Konnerud — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/7, 100%)
- Konnerud — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/7, 100%)
- Konnerud — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/7, 100%)
- Konnerud — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (6/7, 86%)
- Konnerud — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (6/7, 86%)
- Konnerud — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (6/7, 86%)
- Konnerud — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (5/7, 71%)
Serie - Union Carl Berner
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Union Carl Berner — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Union Carl Berner — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Union Carl Berner — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Union Carl Berner — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Union Carl Berner — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Union Carl Berner — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Konnerud
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Konnerud — przegrywa w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Konnerud — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Konnerud — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Union Carl Berner jest o 138% lepsza niż Konnerud pod względem odsetku wygranych meczów.
| Union Carl Berner | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.83 | 3.25 | 3.07 |
Strzelone | 1.17 | 2.00 | 1.64 |
Stracone | 1.67 | 1.25 | 1.43 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 33% | 38% | 36% |
Nie strzelił % | 17% | 13% | 14% |
| Konnerud | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 43% | 0% | 21% |
Śr. goli/mecz | 4.00 | 4.43 | 4.21 |
Strzelone | 2.00 | 1.00 | 1.50 |
Stracone | 2.00 | 3.43 | 2.71 |
BTTS % | 71% | 71% | 71% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 29% | 29% | 29% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.07.2026Lvs Gamle Oslo1-3
- 27.07.2026Lvs Asker1-2
- 26.06.2026Lvs Vålerenga II1-2
- 20.06.2026Wvs SF Grei2-1
- 13.06.2026Wvs Konnerud1-0
- 30.05.2026Lvs Heming0-2
- 25.05.2026Wvs Ullern1-0
- 14.05.2026Wvs Lokomotiv Oslo8-0
- 10.05.2026Wvs Bærum2-0
- 02.05.2026Lvs Nordstrand1-2
- 01.08.2026Lvs Nordstrand2-3
- 25.07.2026Lvs SF Grei1-3
- 25.06.2026Lvs IF Ready0-1
- 20.06.2026Lvs Bærum2-7
- 13.06.2026Lvs Union Carl Berner0-1
- 30.05.2026Lvs Ullern1-2
- 25.05.2026Wvs Lokomotiv Oslo4-3
- 16.05.2026Lvs Nordstrand0-2
- 09.05.2026Lvs Gamle Oslo2-4
- 04.05.2026Lvs KFUM II2-4
Progi bramkowe
| Union Carl Berner | Konnerud | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (6/6) | 100% (7/7) |
Over 1.5 | 83% (5/6) | 100% (7/7) |
Over 2.5 | 50% (3/6) | 86% (6/7) |
Over 3.5 | 17% (1/6) | 57% (4/7) |
Nie strzelił | 17% (1/6) | 29% (2/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 71% (10/14) | 71% (10/14) |
1. połowa — 1-3 gole | 71% (10/14) | 86% (12/14) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (7/14) | 43% (6/14) |
2. połowa — 1-3 gole | 71% (10/14) | 79% (11/14) |
| Union Carl Berner | Konnerud | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 83% (5/6) | 100% (7/7) |
Over 1.5 | 17% (1/6) | 43% (3/7) |
Over 2.5 | 0% (0/6) | 14% (1/7) |
Over 3.5 | 0% (0/6) | 0% (0/7) |
Nie strzelił | 50% (3/6) | 71% (5/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 71% (10/14) | 71% (10/14) |
1. połowa — 1-3 gole | 71% (10/14) | 86% (12/14) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (7/14) | 43% (6/14) |
2. połowa — 1-3 gole | 71% (10/14) | 79% (11/14) |
| Union Carl Berner | Konnerud | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 83% (5/6) | 100% (7/7) |
Over 1.5 | 50% (3/6) | 71% (5/7) |
Over 2.5 | 17% (1/6) | 43% (3/7) |
Over 3.5 | 17% (1/6) | 29% (2/7) |
Nie strzelił | 33% (2/6) | 43% (3/7) |
1. połowa — 1-2 gole | 71% (10/14) | 71% (10/14) |
1. połowa — 1-3 gole | 71% (10/14) | 86% (12/14) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (7/14) | 43% (6/14) |
2. połowa — 1-3 gole | 71% (10/14) | 79% (11/14) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Union Carl Berner | Konnerud | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/28) | 0% (0/14) | 0% (0/14) |
Under 1.5 | 18% (5/28) | 21% (3/14) | 14% (2/14) |
Under 2.5 | 32% (9/28) | 43% (6/14) | 21% (3/14) |
Under 3.5 | 57% (16/28) | 71% (10/14) | 43% (6/14) |
Under 4.5 | 71% (20/28) | 86% (12/14) | 57% (8/14) |
Under 5.5 | 79% (22/28) | 86% (12/14) | 71% (10/14) |

