Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Gamle Oslo
Streaki - Gamle Oslo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gamle Oslo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Gamle Oslo — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Gamle Oslo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Gamle Oslo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Gamle Oslo — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
- Gamle Oslo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Gamle Oslo — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Gamle Oslo — wygrywa 2. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Gamle Oslo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Gamle Oslo — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Konnerud
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Konnerud — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/8, 100%)
- Konnerud — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/8, 100%)
- Konnerud — przegrywa na wyjeździe (7/8, 88%)
- Konnerud — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/8, 88%)
- Konnerud — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/8, 88%)
- Konnerud — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/8, 88%)
- Konnerud — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (6/8, 75%)
- Konnerud — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (6/8, 75%)
- Konnerud — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (6/8, 75%)
Serie - Gamle Oslo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gamle Oslo — wygrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gamle Oslo — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gamle Oslo — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gamle Oslo — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gamle Oslo — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gamle Oslo — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Gamle Oslo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gamle Oslo — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gamle Oslo — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gamle Oslo — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gamle Oslo — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gamle Oslo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 23 meczach z rzędu
Serie - Konnerud
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Konnerud — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Konnerud — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Konnerud — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Konnerud — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Konnerud — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gamle Oslo jest o 159% lepsza niż Konnerud pod względem odsetku wygranych meczów.
| Gamle Oslo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 70% | 70% |
Śr. goli/mecz | 6.10 | 5.50 | 5.80 |
Strzelone | 4.20 | 3.10 | 3.65 |
Stracone | 1.90 | 2.40 | 2.15 |
BTTS % | 90% | 80% | 85% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
| Konnerud | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 43% | 13% | 27% |
Śr. goli/mecz | 4.00 | 4.25 | 4.13 |
Strzelone | 2.00 | 1.13 | 1.53 |
Stracone | 2.00 | 3.13 | 2.60 |
BTTS % | 71% | 75% | 73% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 29% | 25% | 27% |
Ostatnie 10 meczów
- 08.08.2026Wvs Ullern5-2
- 31.07.2026Wvs Union Carl Berner3-1
- 25.07.2026Wvs Nordstrand2-1
- 24.06.2026Wvs Lokomotiv Oslo6-1
- 20.06.2026Lvs Heming0-1
- 13.06.2026Lvs Ullern2-3
- 30.05.2026Lvs Frigg1-3
- 25.05.2026Wvs Asker4-0
- 14.05.2026Wvs SF Grei3-1
- 09.05.2026Wvs Konnerud4-2
- 07.08.2026Wvs Union Carl Berner2-1
- 01.08.2026Lvs Nordstrand2-3
- 25.07.2026Lvs SF Grei1-3
- 25.06.2026Lvs IF Ready0-1
- 20.06.2026Lvs Bærum2-7
- 13.06.2026Lvs Union Carl Berner0-1
- 30.05.2026Lvs Ullern1-2
- 25.05.2026Wvs Lokomotiv Oslo4-3
- 16.05.2026Lvs Nordstrand0-2
- 09.05.2026Lvs Gamle Oslo2-4
Progi bramkowe
| Gamle Oslo | Konnerud | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (8/8) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 100% (8/8) |
Over 2.5 | 100% (10/10) | 88% (7/8) |
Over 3.5 | 100% (10/10) | 50% (4/8) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 25% (2/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 67% (10/15) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 87% (13/15) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 40% (6/15) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 73% (11/15) |
| Gamle Oslo | Konnerud | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (8/8) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 50% (4/8) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 25% (2/8) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/8) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 63% (5/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 67% (10/15) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 87% (13/15) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 40% (6/15) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 73% (11/15) |
| Gamle Oslo | Konnerud | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 88% (7/8) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 63% (5/8) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 38% (3/8) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 25% (2/8) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 50% (4/8) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 67% (10/15) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 87% (13/15) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 40% (6/15) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 73% (11/15) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Gamle Oslo | Konnerud | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/35) | 0% (0/20) | 0% (0/15) |
Under 1.5 | 9% (3/35) | 5% (1/20) | 13% (2/15) |
Under 2.5 | 11% (4/35) | 5% (1/20) | 20% (3/15) |
Under 3.5 | 26% (9/35) | 10% (2/20) | 47% (7/15) |
Under 4.5 | 43% (15/35) | 30% (6/20) | 60% (9/15) |
Under 5.5 | 57% (20/35) | 45% (9/20) | 73% (11/15) |

