Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Lokomotiv Oslo
Streaki - Lokomotiv Oslo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Lokomotiv Oslo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Lokomotiv Oslo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Lokomotiv Oslo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Lokomotiv Oslo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Lokomotiv Oslo — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Lokomotiv Oslo — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Lokomotiv Oslo — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Lokomotiv Oslo — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Ullern
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ullern — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Ullern — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ullern — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ullern — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ullern — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ullern — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ullern — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Lokomotiv Oslo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Lokomotiv Oslo — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Lokomotiv Oslo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 18 meczach z rzędu
Serie - Ullern
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ullern — obie drużyny strzelają (BTTS) w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Ullern — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Ullern — powyżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Ullern — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 19 meczach z rzędu
- 🔥 Ullern — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ullern — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ullern jest o 20% lepsza niż Lokomotiv Oslo pod względem odsetku wygranych meczów.
| Lokomotiv Oslo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 5.80 | 4.35 |
Strzelone | 0.80 | 2.20 | 1.50 |
Stracone | 2.10 | 3.60 | 2.85 |
BTTS % | 40% | 90% | 65% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 40% | 10% | 25% |
| Ullern | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 4.60 | 4.10 | 4.35 |
Strzelone | 1.90 | 1.90 | 1.90 |
Stracone | 2.70 | 2.20 | 2.45 |
BTTS % | 90% | 80% | 85% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Lvs Grorud1-5
- 15.08.2026Dvs Frigg2-2
- 08.08.2026Wvs SF Grei1-0
- 01.08.2026Lvs Vålerenga II2-3
- 27.07.2026Wvs KFUM II2-0
- 24.06.2026Lvs Gamle Oslo1-6
- 20.06.2026Lvs Frigg1-3
- 13.06.2026Lvs Asker0-6
- 31.05.2026Lvs Vålerenga II0-1
- 25.05.2026Lvs Konnerud3-4
- 15.08.2026Wvs Union Carl Berner4-1
- 08.08.2026Lvs Gamle Oslo2-5
- 01.08.2026Dvs Frigg2-2
- 25.07.2026Lvs Heming1-3
- 27.06.2026Lvs Asker2-3
- 20.06.2026Lvs KFUM II2-3
- 13.06.2026Wvs Gamle Oslo3-2
- 30.05.2026Wvs Konnerud2-1
- 25.05.2026Lvs Union Carl Berner0-1
- 16.05.2026Lvs Frigg1-2
Progi bramkowe
| Lokomotiv Oslo | Ullern | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 20% (4/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 35% (7/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
| Lokomotiv Oslo | Ullern | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 20% (4/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 35% (7/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
| Lokomotiv Oslo | Ullern | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 20% (4/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 35% (7/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Lokomotiv Oslo | Ullern | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 15% (3/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Under 3.5 | 33% (13/40) | 40% (8/20) | 25% (5/20) |
Under 4.5 | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Under 5.5 | 73% (29/40) | 60% (12/20) | 85% (17/20) |

