Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
8 spotkań — z perspektywy Deportivo Armenio
Streaki - Deportivo Armenio
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deportivo Armenio — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Deportivo Armenio — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Deportivo Armenio — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Armenio — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Armenio — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Armenio — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Armenio — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Streaki - Flandria
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Flandria — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Flandria — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Flandria — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Flandria — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- Flandria — jest niepokonany w 1. połowie (16/20, 80%)
Serie - Deportivo Armenio
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Deportivo Armenio — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Armenio — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Armenio — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Armenio — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Flandria
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Flandria — jest niepokonany w 1. połowie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Flandria — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Flandria — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Deportivo Armenio jest o 20% lepsza niż Flandria pod względem odsetku wygranych meczów.
| Deportivo Armenio | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.30 | 2.35 |
Strzelone | 1.30 | 0.80 | 1.05 |
Stracone | 1.10 | 1.50 | 1.30 |
BTTS % | 60% | 50% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| Flandria | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.60 | 1.90 |
Strzelone | 0.90 | 0.40 | 0.65 |
Stracone | 1.30 | 1.20 | 1.25 |
BTTS % | 40% | 10% | 25% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 70% | 55% |
Ostatnie 10 meczów
- 14.06.2026Dvs Argentino Quilmes1-1
- 06.06.2026Wvs Defensores Unidos3-0
- 30.05.2026Wvs Comunicaciones1-0
- 26.05.2026Wvs Argentino de Merlo2-0
- 23.05.2026Dvs Dock Sud1-1
- 16.05.2026Lvs Deportivo Merlo2-3
- 09.05.2026Lvs Deportivo Camioneros1-3
- 02.05.2026Lvs Sportivo Italiano0-1
- 26.04.2026Dvs San Martín Burzaco1-1
- 19.04.2026Lvs Villa San Carlos1-4
- 13.06.2026Wvs Ituzaingó3-2
- 06.06.2026Lvs Argentino Quilmes0-1
- 31.05.2026Lvs Defensores Unidos0-1
- 26.05.2026Dvs Arsenal Sarandi0-0
- 23.05.2026Lvs Comunicaciones1-2
- 16.05.2026Dvs Dock Sud0-0
- 09.05.2026Wvs Deportivo Merlo2-0
- 02.05.2026Dvs Deportivo Camioneros0-0
- 25.04.2026Dvs Sportivo Italiano0-0
- 18.04.2026Wvs San Martín Burzaco1-0
Progi bramkowe
| Deportivo Armenio | Flandria | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| Deportivo Armenio | Flandria | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| Deportivo Armenio | Flandria | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Deportivo Armenio | Flandria | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 25% (5/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

