Football Stats
Herb UAI Urquiza
UAI UrquizaŚr. pkt/mecz 0.95
Herb San Martín Burzaco
San Martín BurzacoŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy UAI Urquiza

Streaki - UAI Urquiza

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • UAI Urquiza — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • UAI Urquiza — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • UAI Urquiza — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • UAI Urquiza — nie strzela gola u siebie (7/10, 70%)
  • UAI Urquiza — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - San Martín Burzaco

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • San Martín Burzaco — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • San Martín Burzaco — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • San Martín Burzaco — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • San Martín Burzaco — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • San Martín Burzaco — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • San Martín Burzaco — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • San Martín Burzaco — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • San Martín Burzaco — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - UAI Urquiza

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 UAI Urquiza — nie wygrywa 1. połowę w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 UAI Urquiza — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - San Martín Burzaco

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 San Martín Burzaco — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 San Martín Burzaco — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Martín Burzaco — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Martín Burzaco — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
20.06Herb UAI UrquizaUAI Urquiza00Herb San Martín BurzacoSan Martín Burzaco
11.10Herb San Martín BurzacoSan Martín Burzaco50Herb UAI UrquizaUAI Urquiza
24.05Herb UAI UrquizaUAI Urquiza21Herb San Martín BurzacoSan Martín Burzaco
27.07Herb UAI UrquizaUAI Urquiza10Herb San Martín BurzacoSan Martín Burzaco
10.03Herb San Martín BurzacoSan Martín Burzaco10Herb UAI UrquizaUAI Urquiza

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. San Martín Burzaco jest o 167% lepsza niż UAI Urquiza pod względem odsetku wygranych meczów.

UAI UrquizaDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.40
1.50
1.45
Strzelone
0.60
0.60
0.60
Stracone
0.80
0.90
0.85
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
70%
50%
60%
San Martín BurzacoDomWyjazdOgółem
Win %
20%
60%
40%
Śr. goli/mecz
2.00
2.10
2.05
Strzelone
1.00
1.30
1.15
Stracone
1.00
0.80
0.90
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
50%
30%
40%

Ostatnie 10 meczów

San Martín Burzaco jest o +117% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.60 gola/mecz
UAI Urquiza u siebie
1.30 gola/mecz
San Martín Burzaco na wyjeździe

Progi bramkowe

UAI UrquizaSan Martín Burzaco
Over 0.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 1.5
40% (4/10)
70% (7/10)
Over 2.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
70% (7/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUAI UrquizaSan Martín Burzaco
Under 0.5
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Under 1.5
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Under 2.5
73% (29/40)
75% (15/20)
70% (14/20)
Under 3.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 4.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Primera B Metropolitana — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Excursionistas331887621.88
2Arsenal Sarandi3316125601.82
3Deportivo Camioneros3316125601.82
4Villa Dalmine3316125601.82
5Talleres Remedios331797601.82
6Sportivo Italiano3315108551.67
7Real Pilar3314109521.58
8Deportivo Armenio3313812471.42
9Comunicaciones33121011461.39
10Deportivo Laferrere33121011461.39
11Dock Sud33101310431.30
12Argentino de Merlo33101112411.24
13San Martín Burzaco3391311401.21
14Deportivo Merlo3391212391.18
15Villa San Carlos3391113381.15
16Argentino Quilmes3381312371.12
17Liniers3381213361.09
18Flandria339816351.06
19Defensores Unidos3371214331.00
20Brown DE Adrogue3371214331.00
21UAI Urquiza3331911280.85
22Ituzaingó3311121140.42