Football Stats
Herb Dock Sud
Dock SudŚr. pkt/mecz 1.15
Herb Excursionistas
ExcursionistasŚr. pkt/mecz 1.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Dock Sud

4W — Dock Sud3D3W — Excursionistas

Streaki - Dock Sud

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dock Sud — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Dock Sud — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dock Sud — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dock Sud — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Dock Sud — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Dock Sud — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dock Sud — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dock Sud — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Excursionistas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Excursionistas — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Excursionistas — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Excursionistas — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Excursionistas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Excursionistas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Excursionistas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)

Serie - Dock Sud

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dock Sud — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dock Sud — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Dock Sud — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Serie - Excursionistas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Excursionistas — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Excursionistas — jest niepokonany w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Excursionistas — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Excursionistas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
04.07Herb Dock SudDock Sud31Herb ExcursionistasExcursionistas
20.02Herb ExcursionistasExcursionistas10Herb Dock SudDock Sud
29.08Herb Dock SudDock Sud10Herb ExcursionistasExcursionistas
12.04Herb ExcursionistasExcursionistas11Herb Dock SudDock Sud
27.07Herb Dock SudDock Sud22Herb ExcursionistasExcursionistas
08.03Herb ExcursionistasExcursionistas21Herb Dock SudDock Sud
18.10Herb ExcursionistasExcursionistas00Herb Dock SudDock Sud
23.06Herb Dock SudDock Sud10Herb ExcursionistasExcursionistas
13.10Herb ExcursionistasExcursionistas03Herb Dock SudDock Sud
27.04Herb Dock SudDock Sud12Herb ExcursionistasExcursionistas

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Excursionistas jest o 120% lepsza niż Dock Sud pod względem odsetku wygranych meczów.

Dock SudDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
1.90
2.00
1.95
Strzelone
1.20
0.80
1.00
Stracone
0.70
1.20
0.95
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
ExcursionistasDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
2.10
2.00
2.05
Strzelone
1.70
1.30
1.50
Stracone
0.40
0.70
0.55
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

Excursionistas jest o +8% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Dock Sud u siebie
1.30 gola/mecz
Excursionistas na wyjeździe

Progi bramkowe

Dock SudExcursionistas
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDock SudExcursionistas
Under 0.5
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Under 1.5
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Under 2.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 3.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera B Metropolitana — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Excursionistas331887621.88
2Arsenal Sarandi3316125601.82
3Deportivo Camioneros3316125601.82
4Villa Dalmine3316125601.82
5Talleres Remedios331797601.82
6Sportivo Italiano3315108551.67
7Real Pilar3314109521.58
8Deportivo Armenio3313812471.42
9Comunicaciones33121011461.39
10Deportivo Laferrere33121011461.39
11Dock Sud33101310431.30
12Argentino de Merlo33101112411.24
13San Martín Burzaco3391311401.21
14Deportivo Merlo3391212391.18
15Villa San Carlos3391113381.15
16Argentino Quilmes3381312371.12
17Liniers3381213361.09
18Flandria339816351.06
19Defensores Unidos3371214331.00
20Brown DE Adrogue3371214331.00
21UAI Urquiza3331911280.85
22Ituzaingó3311121140.42