Football Stats
Herb Ituzaingó
ItuzaingóŚr. pkt/mecz 0.45
Herb Villa San Carlos
Villa San CarlosŚr. pkt/mecz 0.85

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Ituzaingó

Streaki - Ituzaingó

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ituzaingó — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Ituzaingó — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Ituzaingó — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Ituzaingó — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Villa San Carlos

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Villa San Carlos — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Villa San Carlos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Villa San Carlos — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Villa San Carlos — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Villa San Carlos — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Ituzaingó

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ituzaingó — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ituzaingó — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Ituzaingó — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Villa San Carlos

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Villa San Carlos — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Villa San Carlos — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Villa San Carlos — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Villa San Carlos — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
04.07Herb ItuzaingóItuzaingó13Herb Villa San CarlosVilla San Carlos
22.02Herb Villa San CarlosVilla San Carlos31Herb ItuzaingóItuzaingó
05.08Herb Villa San CarlosVilla San Carlos11Herb ItuzaingóItuzaingó
07.04Herb ItuzaingóItuzaingó10Herb Villa San CarlosVilla San Carlos
03.07Herb Villa San CarlosVilla San Carlos12Herb ItuzaingóItuzaingó
09.03Herb ItuzaingóItuzaingó20Herb Villa San CarlosVilla San Carlos
13.04Herb Villa San CarlosVilla San Carlos30Herb ItuzaingóItuzaingó
03.11Herb ItuzaingóItuzaingó11Herb Villa San CarlosVilla San Carlos

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Villa San Carlos jest o 200% lepsza niż Ituzaingó pod względem odsetku wygranych meczów.

ItuzaingóDomWyjazdOgółem
Win %
10%
0%
5%
Śr. goli/mecz
1.70
3.20
2.45
Strzelone
0.60
0.90
0.75
Stracone
1.10
2.30
1.70
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Villa San CarlosDomWyjazdOgółem
Win %
20%
10%
15%
Śr. goli/mecz
1.90
2.40
2.15
Strzelone
0.90
0.90
0.90
Stracone
1.00
1.50
1.25
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
60%
50%
55%

Ostatnie 10 meczów

Villa San Carlos jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.60 gola/mecz
Ituzaingó u siebie
0.90 gola/mecz
Villa San Carlos na wyjeździe

Progi bramkowe

ItuzaingóVilla San Carlos
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
10% (1/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemItuzaingóVilla San Carlos
Under 0.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 1.5
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Under 2.5
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Under 3.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera B Metropolitana — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Excursionistas331887621.88
2Arsenal Sarandi3316125601.82
3Deportivo Camioneros3316125601.82
4Villa Dalmine3316125601.82
5Talleres Remedios331797601.82
6Sportivo Italiano3315108551.67
7Real Pilar3314109521.58
8Deportivo Armenio3313812471.42
9Comunicaciones33121011461.39
10Deportivo Laferrere33121011461.39
11Dock Sud33101310431.30
12Argentino de Merlo33101112411.24
13San Martín Burzaco3391311401.21
14Deportivo Merlo3391212391.18
15Villa San Carlos3391113381.15
16Argentino Quilmes3381312371.12
17Liniers3381213361.09
18Flandria339816351.06
19Defensores Unidos3371214331.00
20Brown DE Adrogue3371214331.00
21UAI Urquiza3331911280.85
22Ituzaingó3311121140.42