Football Stats
Herb Brown DE Adrogue
Brown DE AdrogueŚr. pkt/mecz 1.10
Herb Deportivo Laferrere
Deportivo LaferrereŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Brown DE Adrogue

Streaki - Brown DE Adrogue

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Brown DE Adrogue — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Brown DE Adrogue — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Brown DE Adrogue — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Brown DE Adrogue — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Brown DE Adrogue — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Brown DE Adrogue — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Deportivo Laferrere

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Laferrere — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Deportivo Laferrere — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Deportivo Laferrere — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportivo Laferrere — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Brown DE Adrogue

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Brown DE Adrogue — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brown DE Adrogue — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brown DE Adrogue — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brown DE Adrogue — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brown DE Adrogue — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brown DE Adrogue — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Brown DE Adrogue — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Brown DE Adrogue — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Deportivo Laferrere

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Laferrere — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Laferrere — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Laferrere — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Laferrere — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Laferrere — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Laferrere — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.07Herb Brown DE AdrogueBrown DE Adrogue01Herb Deportivo LaferrereDeportivo Laferrere
03.03Herb Deportivo LaferrereDeportivo Laferrere01Herb Brown DE AdrogueBrown DE Adrogue
04.10Herb Brown DE AdrogueBrown DE Adrogue11Herb Deportivo LaferrereDeportivo Laferrere
20.05Herb Deportivo LaferrereDeportivo Laferrere00Herb Brown DE AdrogueBrown DE Adrogue

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Deportivo Laferrere jest o 20% lepsza niż Brown DE Adrogue pod względem odsetku wygranych meczów.

Brown DE AdrogueDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
2.50
0.80
1.65
Strzelone
1.00
0.40
0.70
Stracone
1.50
0.40
0.95
BTTS %
60%
10%
35%
Czyste konto %
30%
60%
45%
Nie strzelił %
30%
60%
45%
Deportivo LaferrereDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.70
2.80
2.25
Strzelone
0.70
1.30
1.00
Stracone
1.00
1.50
1.25
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
40%
30%
35%

Ostatnie 10 meczów

Deportivo Laferrere jest o +30% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Brown DE Adrogue u siebie
1.30 gola/mecz
Deportivo Laferrere na wyjeździe

Progi bramkowe

Brown DE AdrogueDeportivo Laferrere
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
40% (8/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
60% (12/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBrown DE AdrogueDeportivo Laferrere
Under 0.5
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Under 1.5
43% (17/40)
60% (12/20)
25% (5/20)
Under 2.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 3.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Primera B Metropolitana — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Excursionistas331887621.88
2Arsenal Sarandi3316125601.82
3Deportivo Camioneros3316125601.82
4Villa Dalmine3316125601.82
5Talleres Remedios331797601.82
6Sportivo Italiano3315108551.67
7Real Pilar3314109521.58
8Deportivo Armenio3313812471.42
9Comunicaciones33121011461.39
10Deportivo Laferrere33121011461.39
11Dock Sud33101310431.30
12Argentino de Merlo33101112411.24
13San Martín Burzaco3391311401.21
14Deportivo Merlo3391212391.18
15Villa San Carlos3391113381.15
16Argentino Quilmes3381312371.12
17Liniers3381213361.09
18Flandria339816351.06
19Defensores Unidos3371214331.00
20Brown DE Adrogue3371214331.00
21UAI Urquiza3331911280.85
22Ituzaingó3311121140.42