Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Comunicaciones
Streaki - Comunicaciones
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Comunicaciones — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Comunicaciones — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Comunicaciones — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Comunicaciones — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Villa Dalmine
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Villa Dalmine — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Villa Dalmine — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Villa Dalmine — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Villa Dalmine — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Villa Dalmine — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Villa Dalmine — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Villa Dalmine — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Comunicaciones
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Comunicaciones — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Comunicaciones — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Comunicaciones — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Comunicaciones — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Comunicaciones — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Comunicaciones — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Comunicaciones — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Villa Dalmine
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Villa Dalmine — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Villa Dalmine — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Villa Dalmine — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Villa Dalmine — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Villa Dalmine jest o 38% lepsza niż Comunicaciones pod względem odsetku wygranych meczów.
| Comunicaciones | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 40% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.30 | 2.45 |
Strzelone | 1.50 | 1.10 | 1.30 |
Stracone | 1.10 | 1.20 | 1.15 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
| Villa Dalmine | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 60% | 55% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 2.10 | 2.00 |
Strzelone | 1.20 | 1.50 | 1.35 |
Stracone | 0.70 | 0.60 | 0.65 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 50% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 10.07.2026Wvs Excursionistas2-1
- 04.07.2026Lvs Arsenal Sarandi1-2
- 28.06.2026Lvs Argentino de Merlo2-3
- 21.06.2026Dvs Talleres Remedios0-0
- 13.06.2026Dvs Deportivo Laferrere3-3
- 06.06.2026Wvs Brown DE Adrogue2-1
- 30.05.2026Lvs Deportivo Armenio0-1
- 26.05.2026Wvs UAI Urquiza3-0
- 23.05.2026Wvs Flandria2-1
- 17.05.2026Dvs Argentino Quilmes0-0
- 10.07.2026Wvs Dock Sud2-1
- 04.07.2026Wvs Deportivo Merlo2-1
- 27.06.2026Lvs Deportivo Camioneros0-1
- 20.06.2026Wvs Sportivo Italiano2-1
- 12.06.2026Wvs San Martín Burzaco2-0
- 06.06.2026Dvs Villa San Carlos0-0
- 31.05.2026Lvs Liniers0-1
- 27.05.2026Lvs Defensores Unidos1-2
- 23.05.2026Dvs Real Pilar1-1
- 16.05.2026Dvs UAI Urquiza0-0
Progi bramkowe
| Comunicaciones | Villa Dalmine | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
| Comunicaciones | Villa Dalmine | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
| Comunicaciones | Villa Dalmine | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Comunicaciones | Villa Dalmine | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

