Football Stats
Herb Sportivo Italiano
Sportivo ItalianoŚr. pkt/mecz 1.40
Herb Villa San Carlos
Villa San CarlosŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Sportivo Italiano

Streaki - Sportivo Italiano

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sportivo Italiano — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sportivo Italiano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Sportivo Italiano — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Sportivo Italiano — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sportivo Italiano — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Sportivo Italiano — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Villa San Carlos

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Villa San Carlos — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Villa San Carlos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Villa San Carlos — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Villa San Carlos — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Villa San Carlos — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Villa San Carlos — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie - Sportivo Italiano

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sportivo Italiano — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportivo Italiano — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sportivo Italiano — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Villa San Carlos

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Villa San Carlos — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Villa San Carlos — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Villa San Carlos — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
14.07Herb Sportivo ItalianoSportivo Italiano10Herb Villa San CarlosVilla San Carlos
03.03Herb Villa San CarlosVilla San Carlos01Herb Sportivo ItalianoSportivo Italiano
05.09Herb Sportivo ItalianoSportivo Italiano00Herb Villa San CarlosVilla San Carlos
19.04Herb Villa San CarlosVilla San Carlos21Herb Sportivo ItalianoSportivo Italiano
12.10Herb Sportivo ItalianoSportivo Italiano40Herb Villa San CarlosVilla San Carlos
25.05Herb Villa San CarlosVilla San Carlos22Herb Sportivo ItalianoSportivo Italiano
03.02Herb Villa San CarlosVilla San Carlos00Herb Sportivo ItalianoSportivo Italiano
26.08Herb Sportivo ItalianoSportivo Italiano01Herb Villa San CarlosVilla San Carlos

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sportivo Italiano jest o 133% lepsza niż Villa San Carlos pod względem odsetku wygranych meczów.

Sportivo ItalianoDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.90
1.80
1.85
Strzelone
0.90
1.00
0.95
Stracone
1.00
0.80
0.90
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
20%
50%
35%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Villa San CarlosDomWyjazdOgółem
Win %
10%
20%
15%
Śr. goli/mecz
1.50
2.60
2.05
Strzelone
0.60
1.20
0.90
Stracone
0.90
1.40
1.15
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
70%
40%
55%

Ostatnie 10 meczów

Villa San Carlos jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Sportivo Italiano u siebie
1.20 gola/mecz
Villa San Carlos na wyjeździe

Progi bramkowe

Sportivo ItalianoVilla San Carlos
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Over 3.5
0% (0/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSportivo ItalianoVilla San Carlos
Under 0.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 1.5
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Under 2.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 3.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 4.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera B Metropolitana — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Excursionistas331887621.88
2Arsenal Sarandi3316125601.82
3Deportivo Camioneros3316125601.82
4Villa Dalmine3316125601.82
5Talleres Remedios331797601.82
6Sportivo Italiano3315108551.67
7Real Pilar3314109521.58
8Deportivo Armenio3313812471.42
9Comunicaciones33121011461.39
10Deportivo Laferrere33121011461.39
11Dock Sud33101310431.30
12Argentino de Merlo33101112411.24
13San Martín Burzaco3391311401.21
14Deportivo Merlo3391212391.18
15Villa San Carlos3391113381.15
16Argentino Quilmes3381312371.12
17Liniers3381213361.09
18Flandria339816351.06
19Defensores Unidos3371214331.00
20Brown DE Adrogue3371214331.00
21UAI Urquiza3331911280.85
22Ituzaingó3311121140.42