Football Stats
Herb Real Pilar
Real PilarŚr. pkt/mecz 1.40
Herb Dock Sud
Dock SudŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Real Pilar

4W — Real Pilar0D4W — Dock Sud

Streaki - Real Pilar

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Real Pilar — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Real Pilar — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Real Pilar — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Real Pilar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Real Pilar — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Real Pilar — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Real Pilar — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - Dock Sud

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dock Sud — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dock Sud — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dock Sud — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dock Sud — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Real Pilar

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Real Pilar — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Pilar — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Pilar — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Real Pilar — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Serie - Dock Sud

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dock Sud — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.07Herb Real PilarReal Pilar01Herb Dock SudDock Sud
26.05Herb Dock SudDock Sud20Herb Real PilarReal Pilar
29.09Herb Dock SudDock Sud02Herb Real PilarReal Pilar
10.05Herb Real PilarReal Pilar31Herb Dock SudDock Sud
14.08Herb Dock SudDock Sud10Herb Real PilarReal Pilar
28.03Herb Real PilarReal Pilar30Herb Dock SudDock Sud
08.12Herb Real PilarReal Pilar10Herb Dock SudDock Sud
07.10Herb Dock SudDock Sud20Herb Real PilarReal Pilar

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Real Pilar jest o 40% lepsza niż Dock Sud pod względem odsetku wygranych meczów.

Real PilarDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.00
2.30
2.15
Strzelone
1.20
1.00
1.10
Stracone
0.80
1.30
1.05
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Dock SudDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.00
2.30
2.15
Strzelone
1.30
0.90
1.10
Stracone
0.70
1.40
1.05
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
30%
30%
30%

Ostatnie 10 meczów

Real Pilar jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Real Pilar u siebie
0.90 gola/mecz
Dock Sud na wyjeździe

Progi bramkowe

Real PilarDock Sud
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
55% (11/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemReal PilarDock Sud
Under 0.5
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Under 1.5
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Under 2.5
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Under 3.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera B Metropolitana — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Excursionistas331887621.88
2Arsenal Sarandi3316125601.82
3Deportivo Camioneros3316125601.82
4Villa Dalmine3316125601.82
5Talleres Remedios331797601.82
6Sportivo Italiano3315108551.67
7Real Pilar3314109521.58
8Deportivo Armenio3313812471.42
9Comunicaciones33121011461.39
10Deportivo Laferrere33121011461.39
11Dock Sud33101310431.30
12Argentino de Merlo33101112411.24
13San Martín Burzaco3391311401.21
14Deportivo Merlo3391212391.18
15Villa San Carlos3391113381.15
16Argentino Quilmes3381312371.12
17Liniers3381213361.09
18Flandria339816351.06
19Defensores Unidos3371214331.00
20Brown DE Adrogue3371214331.00
21UAI Urquiza3331911280.85
22Ituzaingó3311121140.42