Football Stats
Herb Brown DE Adrogue
Brown DE AdrogueŚr. pkt/mecz 0.95
Herb Argentino de Merlo
Argentino de MerloŚr. pkt/mecz 1.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Brown DE Adrogue

Streaki - Brown DE Adrogue

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Brown DE Adrogue — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Brown DE Adrogue — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Brown DE Adrogue — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Brown DE Adrogue — poniżej 2.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • Brown DE Adrogue — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Argentino de Merlo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Argentino de Merlo — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Argentino de Merlo — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Argentino de Merlo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Argentino de Merlo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Argentino de Merlo — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Brown DE Adrogue

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Brown DE Adrogue — nie strzela gola w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Brown DE Adrogue — poniżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Brown DE Adrogue — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Brown DE Adrogue — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu

Serie - Argentino de Merlo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Argentino de Merlo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.07Herb Brown DE AdrogueBrown DE Adrogue10Herb Argentino de MerloArgentino de Merlo
14.03Herb Argentino de MerloArgentino de Merlo00Herb Brown DE AdrogueBrown DE Adrogue
16.11Herb Argentino de MerloArgentino de Merlo24Herb Brown DE AdrogueBrown DE Adrogue
21.06Herb Brown DE AdrogueBrown DE Adrogue02Herb Argentino de MerloArgentino de Merlo

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Argentino de Merlo jest o 25% lepsza niż Brown DE Adrogue pod względem odsetku wygranych meczów.

Brown DE AdrogueDomWyjazdOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
2.10
0.80
1.45
Strzelone
0.90
0.30
0.60
Stracone
1.20
0.50
0.85
BTTS %
50%
10%
30%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
40%
70%
55%
Argentino de MerloDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.30
1.80
2.05
Strzelone
1.20
0.70
0.95
Stracone
1.10
1.10
1.10
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
50%
50%
50%

Ostatnie 10 meczów

Brown DE Adrogue jest o +29% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Brown DE Adrogue u siebie
0.70 gola/mecz
Argentino de Merlo na wyjeździe

Progi bramkowe

Brown DE AdrogueArgentino de Merlo
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
35% (7/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBrown DE AdrogueArgentino de Merlo
Under 0.5
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Under 1.5
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Under 2.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 3.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Primera B Metropolitana — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Excursionistas331887621.88
2Arsenal Sarandi3316125601.82
3Deportivo Camioneros3316125601.82
4Villa Dalmine3316125601.82
5Talleres Remedios331797601.82
6Sportivo Italiano3315108551.67
7Real Pilar3314109521.58
8Deportivo Armenio3313812471.42
9Comunicaciones33121011461.39
10Deportivo Laferrere33121011461.39
11Dock Sud33101310431.30
12Argentino de Merlo33101112411.24
13San Martín Burzaco3391311401.21
14Deportivo Merlo3391212391.18
15Villa San Carlos3391113381.15
16Argentino Quilmes3381312371.12
17Liniers3381213361.09
18Flandria339816351.06
19Defensores Unidos3371214331.00
20Brown DE Adrogue3371214331.00
21UAI Urquiza3331911280.85
22Ituzaingó3311121140.42