Football Stats
Herb Flandria
FlandriaŚr. pkt/mecz 1.00
Herb Excursionistas
ExcursionistasŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Flandria

3W — Flandria1D2W — Excursionistas

Streaki - Flandria

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Flandria — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Flandria — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Flandria — remisuje 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Flandria — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Flandria — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - Excursionistas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Excursionistas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Excursionistas — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Excursionistas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Excursionistas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Excursionistas — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Excursionistas — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Excursionistas — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Flandria

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Flandria — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu

Serie - Excursionistas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Excursionistas — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Excursionistas — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Excursionistas — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.07Herb FlandriaFlandria11Herb ExcursionistasExcursionistas
14.03Herb ExcursionistasExcursionistas20Herb FlandriaFlandria
08.11Herb ExcursionistasExcursionistas01Herb FlandriaFlandria
14.06Herb FlandriaFlandria10Herb ExcursionistasExcursionistas
22.07Herb ExcursionistasExcursionistas21Herb FlandriaFlandria
02.03Herb FlandriaFlandria10Herb ExcursionistasExcursionistas

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Excursionistas jest o 80% lepsza niż Flandria pod względem odsetku wygranych meczów.

FlandriaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.40
1.30
1.85
Strzelone
1.00
0.40
0.70
Stracone
1.40
0.90
1.15
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
30%
60%
45%
ExcursionistasDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
2.10
2.20
2.15
Strzelone
1.50
1.30
1.40
Stracone
0.60
0.90
0.75
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
30%
20%
25%

Ostatnie 10 meczów

Excursionistas jest o +30% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Flandria u siebie
1.30 gola/mecz
Excursionistas na wyjeździe

Progi bramkowe

FlandriaExcursionistas
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
40% (8/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFlandriaExcursionistas
Under 0.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 1.5
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Under 2.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 3.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera B Metropolitana — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Excursionistas331887621.88
2Arsenal Sarandi3316125601.82
3Deportivo Camioneros3316125601.82
4Villa Dalmine3316125601.82
5Talleres Remedios331797601.82
6Sportivo Italiano3315108551.67
7Real Pilar3314109521.58
8Deportivo Armenio3313812471.42
9Comunicaciones33121011461.39
10Deportivo Laferrere33121011461.39
11Dock Sud33101310431.30
12Argentino de Merlo33101112411.24
13San Martín Burzaco3391311401.21
14Deportivo Merlo3391212391.18
15Villa San Carlos3391113381.15
16Argentino Quilmes3381312371.12
17Liniers3381213361.09
18Flandria339816351.06
19Defensores Unidos3371214331.00
20Brown DE Adrogue3371214331.00
21UAI Urquiza3331911280.85
22Ituzaingó3311121140.42