Football Stats
Herb Deportivo Laferrere
Deportivo LaferrereŚr. pkt/mecz 1.55
Herb Talleres Remedios
Talleres RemediosŚr. pkt/mecz 1.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Deportivo Laferrere

Streaki - Deportivo Laferrere

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Laferrere — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Deportivo Laferrere — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Deportivo Laferrere — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Deportivo Laferrere — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Deportivo Laferrere — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Deportivo Laferrere — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Deportivo Laferrere — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - Talleres Remedios

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Talleres Remedios — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Talleres Remedios — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Talleres Remedios — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Talleres Remedios — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Talleres Remedios — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Talleres Remedios — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Talleres Remedios — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Talleres Remedios — poniżej 2.5 gola w meczu (16/20, 80%)

Serie - Deportivo Laferrere

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Laferrere — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Laferrere — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Laferrere — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Laferrere — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Laferrere — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - Talleres Remedios

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Talleres Remedios — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Talleres Remedios — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.07Herb Deportivo LaferrereDeportivo Laferrere02Herb Talleres RemediosTalleres Remedios
15.03Herb Talleres RemediosTalleres Remedios20Herb Deportivo LaferrereDeportivo Laferrere

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Talleres Remedios jest o 38% lepsza niż Deportivo Laferrere pod względem odsetku wygranych meczów.

Deportivo LaferrereDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.50
2.70
2.10
Strzelone
0.80
1.40
1.10
Stracone
0.70
1.30
1.00
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Talleres RemediosDomWyjazdOgółem
Win %
40%
70%
55%
Śr. goli/mecz
1.10
2.40
1.75
Strzelone
0.60
1.80
1.20
Stracone
0.50
0.60
0.55
BTTS %
10%
50%
30%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
50%
0%
25%

Ostatnie 10 meczów

Talleres Remedios jest o +125% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Deportivo Laferrere u siebie
1.80 gola/mecz
Talleres Remedios na wyjeździe

Progi bramkowe

Deportivo LaferrereTalleres Remedios
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
10% (1/10)
40% (4/10)
Over 3.5
0% (0/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
60% (12/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDeportivo LaferrereTalleres Remedios
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Under 2.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 3.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Primera B Metropolitana — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Excursionistas331887621.88
2Arsenal Sarandi3316125601.82
3Deportivo Camioneros3316125601.82
4Villa Dalmine3316125601.82
5Talleres Remedios331797601.82
6Sportivo Italiano3315108551.67
7Real Pilar3314109521.58
8Deportivo Armenio3313812471.42
9Comunicaciones33121011461.39
10Deportivo Laferrere33121011461.39
11Dock Sud33101310431.30
12Argentino de Merlo33101112411.24
13San Martín Burzaco3391311401.21
14Deportivo Merlo3391212391.18
15Villa San Carlos3391113381.15
16Argentino Quilmes3381312371.12
17Liniers3381213361.09
18Flandria339816351.06
19Defensores Unidos3371214331.00
20Brown DE Adrogue3371214331.00
21UAI Urquiza3331911280.85
22Ituzaingó3311121140.42