Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Arsenal Sarandi
Streaki - Arsenal Sarandi
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Arsenal Sarandi — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Arsenal Sarandi — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Arsenal Sarandi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Arsenal Sarandi — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Arsenal Sarandi — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Arsenal Sarandi — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Arsenal Sarandi — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Arsenal Sarandi — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Arsenal Sarandi — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Arsenal Sarandi — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Arsenal Sarandi — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Arsenal Sarandi — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Arsenal Sarandi — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Arsenal Sarandi — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Arsenal Sarandi — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Arsenal Sarandi — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Arsenal Sarandi — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Brown DE Adrogue
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Brown DE Adrogue — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Brown DE Adrogue — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Brown DE Adrogue — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Brown DE Adrogue — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Brown DE Adrogue — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Brown DE Adrogue — remisuje 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Brown DE Adrogue — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- Brown DE Adrogue — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Arsenal Sarandi
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Arsenal Sarandi — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal Sarandi — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal Sarandi — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal Sarandi — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal Sarandi — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 28 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal Sarandi — powyżej 1.5 spalonych w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal Sarandi — poniżej 5.5 kartek w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal Sarandi — poniżej 5.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal Sarandi — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 17 meczach z rzędu
Serie - Brown DE Adrogue
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Brown DE Adrogue — poniżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Brown DE Adrogue — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Arsenal Sarandi jest o 100% lepsza niż Brown DE Adrogue pod względem odsetku wygranych meczów.
| Arsenal Sarandi | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 1.10 | 2.05 |
Strzelone | 2.00 | 0.60 | 1.30 |
Stracone | 1.00 | 0.50 | 0.75 |
BTTS % | 60% | 20% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 60% | 50% |
Nie strzelił % | 10% | 60% | 35% |
| Brown DE Adrogue | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 0.80 | 1.40 |
Strzelone | 0.90 | 0.30 | 0.60 |
Stracone | 1.10 | 0.50 | 0.80 |
BTTS % | 40% | 10% | 25% |
Czyste konto % | 40% | 50% | 45% |
Nie strzelił % | 40% | 70% | 55% |
Ostatnie 10 meczów
- 25.07.2026Dvs Deportivo Armenio0-0
- 18.07.2026Wvs Flandria1-0
- 14.07.2026Lvs Argentino Quilmes0-1
- 10.07.2026Wvs Defensores Unidos3-1
- 04.07.2026Wvs Comunicaciones2-1
- 28.06.2026Dvs Dock Sud0-0
- 21.06.2026Wvs Deportivo Merlo4-2
- 13.06.2026Wvs Deportivo Camioneros2-1
- 06.06.2026Lvs Sportivo Italiano1-3
- 31.05.2026Lvs San Martín Burzaco0-2
- 25.07.2026Wvs Argentino de Merlo1-0
- 18.07.2026Lvs Talleres Remedios0-1
- 14.07.2026Lvs Deportivo Laferrere0-1
- 10.07.2026Dvs Ituzaingó0-0
- 04.07.2026Dvs Deportivo Armenio0-0
- 27.06.2026Wvs Flandria2-0
- 20.06.2026Lvs Argentino Quilmes2-4
- 13.06.2026Dvs Defensores Unidos1-1
- 06.06.2026Lvs Comunicaciones1-2
- 30.05.2026Wvs Dock Sud1-0
Progi bramkowe
| Arsenal Sarandi | Brown DE Adrogue | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
| Arsenal Sarandi | Brown DE Adrogue | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 20% (2/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 0% (0/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
| Arsenal Sarandi | Brown DE Adrogue | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Arsenal Sarandi | Brown DE Adrogue | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.30 (20/20) | 4.30 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 2.5 Cards | 85% (17/20) | 85% (17/20) | — |
Over 3.5 Cards | 60% (12/20) | 60% (12/20) | — |
Over 4.5 Cards | 50% (10/20) | 50% (10/20) | — |
Over 5.5 Cards | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Over 6.5 Cards | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Over 7.5 Cards | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Total Cards | 86 | 86 | — |
Highest in a Match | 8 | 8 | — |
Lowest in a Match | 2 | 2 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Arsenal Sarandi | Brown DE Adrogue | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Under 1.5 | 57% (23/40) | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

