Football Stats
Herb San Martín Burzaco
San Martín BurzacoŚr. pkt/mecz 1.20
Herb Deportivo Merlo
Deportivo MerloŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy San Martín Burzaco

Streaki - San Martín Burzaco

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • San Martín Burzaco — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • San Martín Burzaco — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • San Martín Burzaco — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • San Martín Burzaco — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • San Martín Burzaco — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • San Martín Burzaco — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • San Martín Burzaco — jest niepokonany (14/20, 70%)

Streaki - Deportivo Merlo

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Merlo — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Deportivo Merlo — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportivo Merlo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportivo Merlo — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Merlo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - San Martín Burzaco

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 San Martín Burzaco — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Martín Burzaco — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Martín Burzaco — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Deportivo Merlo

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Merlo — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Merlo — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Merlo — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Merlo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Merlo — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.08Herb San Martín BurzacoSan Martín Burzaco11Herb Deportivo MerloDeportivo Merlo
21.03Herb Deportivo MerloDeportivo Merlo04Herb San Martín BurzacoSan Martín Burzaco
16.11Herb San Martín BurzacoSan Martín Burzaco13Herb Deportivo MerloDeportivo Merlo
22.06Herb Deportivo MerloDeportivo Merlo10Herb San Martín BurzacoSan Martín Burzaco
01.09Herb Deportivo MerloDeportivo Merlo10Herb San Martín BurzacoSan Martín Burzaco
14.04Herb San Martín BurzacoSan Martín Burzaco12Herb Deportivo MerloDeportivo Merlo
09.11Herb Deportivo MerloDeportivo Merlo00Herb San Martín BurzacoSan Martín Burzaco
05.03Herb San Martín BurzacoSan Martín Burzaco01Herb Deportivo MerloDeportivo Merlo
22.09Herb Deportivo MerloDeportivo Merlo10Herb San Martín BurzacoSan Martín Burzaco
27.02Herb Deportivo MerloDeportivo Merlo13Herb San Martín BurzacoSan Martín Burzaco

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Deportivo Merlo jest o 40% lepsza niż San Martín Burzaco pod względem odsetku wygranych meczów.

San Martín BurzacoDomWyjazdOgółem
Win %
10%
40%
25%
Śr. goli/mecz
1.60
1.50
1.55
Strzelone
0.60
0.80
0.70
Stracone
1.00
0.70
0.85
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Deportivo MerloDomWyjazdOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
3.10
2.50
2.80
Strzelone
1.80
0.70
1.25
Stracone
1.30
1.80
1.55
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
40%
25%

Ostatnie 10 meczów

Deportivo Merlo jest o +17% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.60 gola/mecz
San Martín Burzaco u siebie
0.70 gola/mecz
Deportivo Merlo na wyjeździe

Progi bramkowe

San Martín BurzacoDeportivo Merlo
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 3.5
0% (0/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemSan Martín BurzacoDeportivo Merlo
Under 0.5
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Under 1.5
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Under 2.5
68% (27/40)
85% (17/20)
50% (10/20)
Under 3.5
85% (34/40)
100% (20/20)
70% (14/20)
Under 4.5
88% (35/40)
100% (20/20)
75% (15/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Primera B Metropolitana — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Excursionistas331887621.88
2Arsenal Sarandi3316125601.82
3Deportivo Camioneros3316125601.82
4Villa Dalmine3316125601.82
5Talleres Remedios331797601.82
6Sportivo Italiano3315108551.67
7Real Pilar3314109521.58
8Deportivo Armenio3313812471.42
9Comunicaciones33121011461.39
10Deportivo Laferrere33121011461.39
11Dock Sud33101310431.30
12Argentino de Merlo33101112411.24
13San Martín Burzaco3391311401.21
14Deportivo Merlo3391212391.18
15Villa San Carlos3391113381.15
16Argentino Quilmes3381312371.12
17Liniers3381213361.09
18Flandria339816351.06
19Defensores Unidos3371214331.00
20Brown DE Adrogue3371214331.00
21UAI Urquiza3331911280.85
22Ituzaingó3311121140.42