Football Stats
Herb Villa Dalmine
Villa DalmineŚr. pkt/mecz 1.75
Herb Flandria
FlandriaŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

8 spotkań — z perspektywy Villa Dalmine

2W — Villa Dalmine3D3W — Flandria

Streaki - Villa Dalmine

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Villa Dalmine — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Villa Dalmine — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Villa Dalmine — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Villa Dalmine — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Villa Dalmine — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Villa Dalmine — jest niepokonany w 1. połowie (16/20, 80%)

Streaki - Flandria

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Flandria — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Flandria — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Flandria — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Flandria — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Villa Dalmine

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Villa Dalmine — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Villa Dalmine — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Villa Dalmine — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Villa Dalmine — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Villa Dalmine — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Villa Dalmine — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Villa Dalmine — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Villa Dalmine — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Villa Dalmine — remisuje 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Villa Dalmine — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Villa Dalmine — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Flandria

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Flandria — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb Villa DalmineVilla Dalmine21Herb FlandriaFlandria
21.03Herb FlandriaFlandria01Herb Villa DalmineVilla Dalmine
29.09Herb FlandriaFlandria20Herb Villa DalmineVilla Dalmine
10.05Herb Villa DalmineVilla Dalmine11Herb FlandriaFlandria
04.11Herb FlandriaFlandria00Herb Villa DalmineVilla Dalmine
15.06Herb Villa DalmineVilla Dalmine11Herb FlandriaFlandria
28.05Herb FlandriaFlandria31Herb Villa DalmineVilla Dalmine
24.02Herb Villa DalmineVilla Dalmine01Herb FlandriaFlandria

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Villa Dalmine jest o 80% lepsza niż Flandria pod względem odsetku wygranych meczów.

Villa DalmineDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
1.70
1.50
1.60
Strzelone
1.10
1.00
1.05
Stracone
0.60
0.50
0.55
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
FlandriaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
20%
25%
Śr. goli/mecz
2.20
1.30
1.75
Strzelone
1.00
0.40
0.70
Stracone
1.20
0.90
1.05
BTTS %
50%
20%
35%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
30%
60%
45%

Ostatnie 10 meczów

Villa Dalmine jest o +175% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Villa Dalmine u siebie
0.40 gola/mecz
Flandria na wyjeździe

Progi bramkowe

Villa DalmineFlandria
Over 0.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 1.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 2.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 3.5
10% (1/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
40% (8/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemVilla DalmineFlandria
Under 0.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 1.5
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Under 2.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 3.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 4.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera B Metropolitana — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Excursionistas331887621.88
2Arsenal Sarandi3316125601.82
3Deportivo Camioneros3316125601.82
4Villa Dalmine3316125601.82
5Talleres Remedios331797601.82
6Sportivo Italiano3315108551.67
7Real Pilar3314109521.58
8Deportivo Armenio3313812471.42
9Comunicaciones33121011461.39
10Deportivo Laferrere33121011461.39
11Dock Sud33101310431.30
12Argentino de Merlo33101112411.24
13San Martín Burzaco3391311401.21
14Deportivo Merlo3391212391.18
15Villa San Carlos3391113381.15
16Argentino Quilmes3381312371.12
17Liniers3381213361.09
18Flandria339816351.06
19Defensores Unidos3371214331.00
20Brown DE Adrogue3371214331.00
21UAI Urquiza3331911280.85
22Ituzaingó3311121140.42