Football Stats
Herb Ituzaingó
ItuzaingóŚr. pkt/mecz 0.45
Herb Deportivo Camioneros
Deportivo CamionerosŚr. pkt/mecz 1.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Ituzaingó

Streaki - Ituzaingó

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ituzaingó — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Ituzaingó — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Ituzaingó — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Ituzaingó — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ituzaingó — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Deportivo Camioneros

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Camioneros — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Deportivo Camioneros — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Deportivo Camioneros — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Deportivo Camioneros — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Camioneros — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Camioneros — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie - Ituzaingó

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ituzaingó — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ituzaingó — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ituzaingó — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu

Serie - Deportivo Camioneros

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Camioneros — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Camioneros — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Camioneros — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Camioneros — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Camioneros — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Camioneros — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
07.08Herb ItuzaingóItuzaingó01Herb Deportivo CamionerosDeportivo Camioneros
28.03Herb Deportivo CamionerosDeportivo Camioneros21Herb ItuzaingóItuzaingó
27.09Herb Deportivo CamionerosDeportivo Camioneros31Herb ItuzaingóItuzaingó
20.09Herb ItuzaingóItuzaingó21Herb Deportivo CamionerosDeportivo Camioneros

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Deportivo Camioneros jest o 1000% lepsza niż Ituzaingó pod względem odsetku wygranych meczów.

ItuzaingóDomWyjazdOgółem
Win %
10%
0%
5%
Śr. goli/mecz
2.10
2.80
2.45
Strzelone
0.70
0.80
0.75
Stracone
1.40
2.00
1.70
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
Deportivo CamionerosDomWyjazdOgółem
Win %
60%
50%
55%
Śr. goli/mecz
2.00
1.90
1.95
Strzelone
1.40
1.30
1.35
Stracone
0.60
0.60
0.60
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
80%
50%
65%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

Deportivo Camioneros jest o +86% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.70 gola/mecz
Ituzaingó u siebie
1.30 gola/mecz
Deportivo Camioneros na wyjeździe

Progi bramkowe

ItuzaingóDeportivo Camioneros
Over 0.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemItuzaingóDeportivo Camioneros
Under 0.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 1.5
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Under 2.5
60% (24/40)
55% (11/20)
65% (13/20)
Under 3.5
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Under 4.5
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera B Metropolitana — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Excursionistas331887621.88
2Arsenal Sarandi3316125601.82
3Deportivo Camioneros3316125601.82
4Villa Dalmine3316125601.82
5Talleres Remedios331797601.82
6Sportivo Italiano3315108551.67
7Real Pilar3314109521.58
8Deportivo Armenio3313812471.42
9Comunicaciones33121011461.39
10Deportivo Laferrere33121011461.39
11Dock Sud33101310431.30
12Argentino de Merlo33101112411.24
13San Martín Burzaco3391311401.21
14Deportivo Merlo3391212391.18
15Villa San Carlos3391113381.15
16Argentino Quilmes3381312371.12
17Liniers3381213361.09
18Flandria339816351.06
19Defensores Unidos3371214331.00
20Brown DE Adrogue3371214331.00
21UAI Urquiza3331911280.85
22Ituzaingó3311121140.42