Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Deportivo Laferrere
Streaki - Deportivo Laferrere
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deportivo Laferrere — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Deportivo Laferrere — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Deportivo Laferrere — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Deportivo Laferrere — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Laferrere — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Laferrere — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Laferrere — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (16/20, 80%)
Streaki - Arsenal Sarandi
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Arsenal Sarandi — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Arsenal Sarandi — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Arsenal Sarandi — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Arsenal Sarandi — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Arsenal Sarandi — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Arsenal Sarandi — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Arsenal Sarandi — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Arsenal Sarandi — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Arsenal Sarandi — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Arsenal Sarandi — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Arsenal Sarandi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- Arsenal Sarandi — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Arsenal Sarandi — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Arsenal Sarandi — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Arsenal Sarandi — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Arsenal Sarandi — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Arsenal Sarandi — poniżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Arsenal Sarandi — poniżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Deportivo Laferrere
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Deportivo Laferrere — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Laferrere — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Laferrere — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Arsenal Sarandi
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Arsenal Sarandi — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal Sarandi — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal Sarandi — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal Sarandi — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 28 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal Sarandi — powyżej 1.5 spalonych w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal Sarandi — poniżej 5.5 kartek w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal Sarandi — poniżej 5.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Arsenal Sarandi — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 17 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Arsenal Sarandi jest o 13% lepsza niż Deportivo Laferrere pod względem odsetku wygranych meczów.
| Deportivo Laferrere | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 50% | 40% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 2.80 | 2.20 |
Strzelone | 0.70 | 1.70 | 1.20 |
Stracone | 0.90 | 1.10 | 1.00 |
BTTS % | 30% | 60% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 50% | 10% | 30% |
| Arsenal Sarandi | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 1.10 | 2.00 |
Strzelone | 1.80 | 0.60 | 1.20 |
Stracone | 1.10 | 0.50 | 0.80 |
BTTS % | 70% | 20% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 60% | 45% |
Nie strzelił % | 10% | 60% | 35% |
Ostatnie 10 meczów
- 01.08.2026Wvs Argentino de Merlo3-1
- 26.07.2026Lvs Talleres Remedios0-2
- 18.07.2026Wvs Ituzaingó2-0
- 14.07.2026Wvs Brown DE Adrogue1-0
- 10.07.2026Dvs Deportivo Armenio1-1
- 04.07.2026Wvs Flandria2-1
- 28.06.2026Dvs Argentino Quilmes1-1
- 20.06.2026Wvs Defensores Unidos1-0
- 13.06.2026Dvs Comunicaciones3-3
- 07.06.2026Wvs Dock Sud2-1
- 31.07.2026Dvs Brown DE Adrogue1-1
- 25.07.2026Dvs Deportivo Armenio0-0
- 18.07.2026Wvs Flandria1-0
- 14.07.2026Lvs Argentino Quilmes0-1
- 10.07.2026Wvs Defensores Unidos3-1
- 04.07.2026Wvs Comunicaciones2-1
- 28.06.2026Dvs Dock Sud0-0
- 21.06.2026Wvs Deportivo Merlo4-2
- 13.06.2026Wvs Deportivo Camioneros2-1
- 06.06.2026Lvs Sportivo Italiano1-3
Progi bramkowe
| Deportivo Laferrere | Arsenal Sarandi | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
| Deportivo Laferrere | Arsenal Sarandi | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
| Deportivo Laferrere | Arsenal Sarandi | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Deportivo Laferrere | Arsenal Sarandi | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.30 (20/20) | — | 4.30 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 85% (17/20) | — | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 60% (12/20) | — | 60% (12/20) |
Over 4.5 Cards | 50% (10/20) | — | 50% (10/20) |
Over 5.5 Cards | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Over 6.5 Cards | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 7.5 Cards | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Total Cards | 86 | — | 86 |
Highest in a Match | 8 | — | 8 |
Lowest in a Match | 2 | — | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Deportivo Laferrere | Arsenal Sarandi | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 10% (2/20) | 25% (5/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 25% (5/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

