Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Comunicaciones
Streaki - Comunicaciones
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Comunicaciones — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Comunicaciones — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Comunicaciones — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Comunicaciones — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Comunicaciones — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Sportivo Italiano
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sportivo Italiano — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Sportivo Italiano — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sportivo Italiano — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Sportivo Italiano — zachowuje czyste konto na wyjeździe (7/10, 70%)
- Sportivo Italiano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Comunicaciones
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Comunicaciones — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Comunicaciones — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Comunicaciones — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Comunicaciones — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Comunicaciones — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Comunicaciones — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Comunicaciones — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Serie - Sportivo Italiano
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sportivo Italiano — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Sportivo Italiano — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sportivo Italiano — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Sportivo Italiano — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Sportivo Italiano — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Sportivo Italiano jest o 29% lepsza niż Comunicaciones pod względem odsetku wygranych meczów.
| Comunicaciones | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.00 | 2.20 |
Strzelone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
Stracone | 1.10 | 0.90 | 1.00 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 40% | 40% | 40% |
| Sportivo Italiano | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 1.60 | 1.85 |
Strzelone | 1.20 | 1.20 | 1.20 |
Stracone | 0.90 | 0.40 | 0.65 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 30% | 70% | 50% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 15.08.2026Dvs San Martín Burzaco0-0
- 07.08.2026Lvs Villa San Carlos0-1
- 01.08.2026Dvs Liniers0-0
- 25.07.2026Lvs Real Pilar1-2
- 18.07.2026Wvs UAI Urquiza2-0
- 14.07.2026Dvs Villa Dalmine0-0
- 10.07.2026Wvs Excursionistas2-1
- 04.07.2026Lvs Arsenal Sarandi1-2
- 28.06.2026Lvs Argentino de Merlo2-3
- 21.06.2026Dvs Talleres Remedios0-0
- 15.08.2026Wvs Dock Sud4-0
- 08.08.2026Wvs Deportivo Merlo4-0
- 01.08.2026Dvs Deportivo Camioneros1-1
- 25.07.2026Dvs Ituzaingó0-0
- 18.07.2026Wvs San Martín Burzaco2-1
- 14.07.2026Wvs Villa San Carlos1-0
- 10.07.2026Wvs Liniers1-0
- 05.07.2026Dvs Real Pilar1-1
- 28.06.2026Dvs UAI Urquiza0-0
- 20.06.2026Lvs Villa Dalmine1-2
Progi bramkowe
| Comunicaciones | Sportivo Italiano | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Comunicaciones | Sportivo Italiano | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
| Comunicaciones | Sportivo Italiano | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Comunicaciones | Sportivo Italiano | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

