Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Deportivo Merlo
Streaki - Deportivo Merlo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deportivo Merlo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Deportivo Merlo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Deportivo Merlo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Deportivo Merlo — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Merlo — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Merlo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Merlo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Dock Sud
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Dock Sud — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Dock Sud — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Dock Sud — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Dock Sud — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Dock Sud — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)
- Dock Sud — jest niepokonany (14/20, 70%)
- Dock Sud — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Deportivo Merlo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Deportivo Merlo — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Merlo — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
Serie - Dock Sud
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Dock Sud — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Dock Sud — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Dock Sud — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Dock Sud — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Dock Sud — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Deportivo Merlo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.00 | 2.50 |
Strzelone | 1.50 | 0.50 | 1.00 |
Stracone | 1.50 | 1.50 | 1.50 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
| Dock Sud | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.30 | 2.25 |
Strzelone | 1.50 | 0.80 | 1.15 |
Stracone | 0.70 | 1.50 | 1.10 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Dvs Ituzaingó0-0
- 15.08.2026Dvs Deportivo Camioneros0-0
- 08.08.2026Lvs Sportivo Italiano0-4
- 02.08.2026Dvs San Martín Burzaco1-1
- 25.07.2026Lvs Villa San Carlos1-2
- 18.07.2026Dvs Liniers1-1
- 14.07.2026Wvs Real Pilar3-2
- 10.07.2026Dvs UAI Urquiza0-0
- 04.07.2026Lvs Villa Dalmine1-2
- 27.06.2026Lvs Excursionistas0-5
- 23.08.2026Dvs Deportivo Camioneros2-2
- 15.08.2026Lvs Sportivo Italiano0-4
- 09.08.2026Wvs San Martín Burzaco4-1
- 02.08.2026Dvs Villa San Carlos1-1
- 25.07.2026Dvs Liniers1-1
- 18.07.2026Wvs Real Pilar1-0
- 14.07.2026Dvs UAI Urquiza0-0
- 10.07.2026Lvs Villa Dalmine1-2
- 04.07.2026Wvs Excursionistas3-1
- 28.06.2026Dvs Arsenal Sarandi0-0
Progi bramkowe
| Deportivo Merlo | Dock Sud | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
| Deportivo Merlo | Dock Sud | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
| Deportivo Merlo | Dock Sud | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Deportivo Merlo | Dock Sud | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 30% (6/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

