Football Stats
Herb UAI Urquiza
UAI UrquizaŚr. pkt/mecz 0.75
Herb Deportivo Laferrere
Deportivo LaferrereŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy UAI Urquiza

Streaki - UAI Urquiza

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • UAI Urquiza — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • UAI Urquiza — nie strzela gola u siebie (9/10, 90%)
  • UAI Urquiza — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • UAI Urquiza — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • UAI Urquiza — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • UAI Urquiza — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • UAI Urquiza — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • UAI Urquiza — poniżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Deportivo Laferrere

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Laferrere — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Deportivo Laferrere — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportivo Laferrere — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportivo Laferrere — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportivo Laferrere — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Laferrere — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Laferrere — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - UAI Urquiza

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 UAI Urquiza — poniżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu

Serie - Deportivo Laferrere

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Laferrere — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Laferrere — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Laferrere — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.08Herb UAI UrquizaUAI Urquiza02Herb Deportivo LaferrereDeportivo Laferrere
14.04Herb Deportivo LaferrereDeportivo Laferrere00Herb UAI UrquizaUAI Urquiza
16.11Herb Deportivo LaferrereDeportivo Laferrere11Herb UAI UrquizaUAI Urquiza
21.06Herb UAI UrquizaUAI Urquiza00Herb Deportivo LaferrereDeportivo Laferrere
25.09Herb Deportivo LaferrereDeportivo Laferrere01Herb UAI UrquizaUAI Urquiza
13.04Herb UAI UrquizaUAI Urquiza11Herb Deportivo LaferrereDeportivo Laferrere

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Deportivo Laferrere jest o 700% lepsza niż UAI Urquiza pod względem odsetku wygranych meczów.

UAI UrquizaDomWyjazdOgółem
Win %
10%
0%
5%
Śr. goli/mecz
0.90
1.80
1.35
Strzelone
0.20
0.50
0.35
Stracone
0.70
1.30
1.00
BTTS %
10%
50%
30%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
90%
50%
70%
Deportivo LaferrereDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
2.00
3.20
2.60
Strzelone
0.80
1.80
1.30
Stracone
1.20
1.40
1.30
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
40%
10%
25%

Ostatnie 10 meczów

Deportivo Laferrere jest o +800% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.20 gola/mecz
UAI Urquiza u siebie
1.80 gola/mecz
Deportivo Laferrere na wyjeździe

Progi bramkowe

UAI UrquizaDeportivo Laferrere
Over 0.5
50% (5/10)
100% (10/10)
Over 1.5
30% (3/10)
80% (8/10)
Over 2.5
10% (1/10)
50% (5/10)
Over 3.5
0% (0/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
90% (9/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
85% (17/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
65% (13/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUAI UrquizaDeportivo Laferrere
Under 0.5
20% (8/40)
40% (8/20)
0% (0/20)
Under 1.5
33% (13/40)
50% (10/20)
15% (3/20)
Under 2.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 3.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 4.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Primera B Metropolitana — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Excursionistas331887621.88
2Arsenal Sarandi3316125601.82
3Deportivo Camioneros3316125601.82
4Villa Dalmine3316125601.82
5Talleres Remedios331797601.82
6Sportivo Italiano3315108551.67
7Real Pilar3314109521.58
8Deportivo Armenio3313812471.42
9Comunicaciones33121011461.39
10Deportivo Laferrere33121011461.39
11Dock Sud33101310431.30
12Argentino de Merlo33101112411.24
13San Martín Burzaco3391311401.21
14Deportivo Merlo3391212391.18
15Villa San Carlos3391113381.15
16Argentino Quilmes3381312371.12
17Liniers3381213361.09
18Flandria339816351.06
19Defensores Unidos3371214331.00
20Brown DE Adrogue3371214331.00
21UAI Urquiza3331911280.85
22Ituzaingó3311121140.42