Football Stats
Herb Comunicaciones
ComunicacionesŚr. pkt/mecz 1.40
Herb Defensores Unidos
Defensores UnidosŚr. pkt/mecz 1.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Comunicaciones

Streaki - Comunicaciones

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Comunicaciones — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Comunicaciones — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Comunicaciones — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Comunicaciones — jest niepokonany (14/20, 70%)

Streaki - Defensores Unidos

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Defensores Unidos — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Defensores Unidos — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Defensores Unidos — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Defensores Unidos — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Defensores Unidos — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Defensores Unidos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Comunicaciones

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Comunicaciones — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Comunicaciones — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Comunicaciones — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Comunicaciones — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Comunicaciones — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Defensores Unidos

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Defensores Unidos — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensores Unidos — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensores Unidos — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensores Unidos — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Defensores Unidos — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.05Herb Defensores UnidosDefensores Unidos11Herb ComunicacionesComunicaciones
25.06Herb ComunicacionesComunicaciones11Herb Defensores UnidosDefensores Unidos
26.02Herb Defensores UnidosDefensores Unidos21Herb ComunicacionesComunicaciones
25.09Herb Defensores UnidosDefensores Unidos00Herb ComunicacionesComunicaciones
15.05Herb ComunicacionesComunicaciones21Herb Defensores UnidosDefensores Unidos
09.03Herb Defensores UnidosDefensores Unidos11Herb ComunicacionesComunicaciones
22.09Herb ComunicacionesComunicaciones20Herb Defensores UnidosDefensores Unidos
29.03Herb Defensores UnidosDefensores Unidos10Herb ComunicacionesComunicaciones
20.10Herb ComunicacionesComunicaciones01Herb Defensores UnidosDefensores Unidos

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Comunicaciones jest o 40% lepsza niż Defensores Unidos pod względem odsetku wygranych meczów.

ComunicacionesDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.90
2.00
1.95
Strzelone
1.00
1.10
1.05
Stracone
0.90
0.90
0.90
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Defensores UnidosDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.20
1.80
2.00
Strzelone
1.20
0.40
0.80
Stracone
1.00
1.40
1.20
BTTS %
60%
20%
40%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
70%
45%

Ostatnie 10 meczów

Comunicaciones jest o +150% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Comunicaciones u siebie
0.40 gola/mecz
Defensores Unidos na wyjeździe

Progi bramkowe

ComunicacionesDefensores Unidos
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 2.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
70% (7/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemComunicacionesDefensores Unidos
Under 0.5
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Under 1.5
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Under 2.5
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Under 3.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 4.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Primera B Metropolitana — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Excursionistas331887621.88
2Arsenal Sarandi3316125601.82
3Deportivo Camioneros3316125601.82
4Villa Dalmine3316125601.82
5Talleres Remedios331797601.82
6Sportivo Italiano3315108551.67
7Real Pilar3314109521.58
8Deportivo Armenio3313812471.42
9Comunicaciones33121011461.39
10Deportivo Laferrere33121011461.39
11Dock Sud33101310431.30
12Argentino de Merlo33101112411.24
13San Martín Burzaco3391311401.21
14Deportivo Merlo3391212391.18
15Villa San Carlos3391113381.15
16Argentino Quilmes3381312371.12
17Liniers3381213361.09
18Flandria339816351.06
19Defensores Unidos3371214331.00
20Brown DE Adrogue3371214331.00
21UAI Urquiza3331911280.85
22Ituzaingó3311121140.42