Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy San Martín Burzaco
Streaki - San Martín Burzaco
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- San Martín Burzaco — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- San Martín Burzaco — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- San Martín Burzaco — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- San Martín Burzaco — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- San Martín Burzaco — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- San Martín Burzaco — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Deportivo Laferrere
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deportivo Laferrere — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Deportivo Laferrere — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Deportivo Laferrere — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Deportivo Laferrere — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Deportivo Laferrere — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Deportivo Laferrere — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Deportivo Laferrere — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - San Martín Burzaco
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 San Martín Burzaco — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 San Martín Burzaco — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 San Martín Burzaco — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 San Martín Burzaco — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
- 🔥 San Martín Burzaco — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Deportivo Laferrere
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Deportivo Laferrere — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Laferrere — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Laferrere — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Laferrere — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Deportivo Laferrere jest o 125% lepsza niż San Martín Burzaco pod względem odsetku wygranych meczów.
| San Martín Burzaco | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.90 | 1.90 | 1.90 |
Strzelone | 0.80 | 0.50 | 0.65 |
Stracone | 1.10 | 1.40 | 1.25 |
BTTS % | 40% | 30% | 35% |
Czyste konto % | 30% | 30% | 30% |
Nie strzelił % | 50% | 70% | 60% |
| Deportivo Laferrere | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 60% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 3.30 | 2.65 |
Strzelone | 0.90 | 2.00 | 1.45 |
Stracone | 1.10 | 1.30 | 1.20 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 40% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 0% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs Flandria0-2
- 25.08.2026Wvs Argentino Quilmes3-2
- 22.08.2026Lvs Defensores Unidos0-2
- 15.08.2026Dvs Comunicaciones0-0
- 09.08.2026Lvs Dock Sud1-4
- 02.08.2026Dvs Deportivo Merlo1-1
- 25.07.2026Lvs Deportivo Camioneros0-2
- 18.07.2026Lvs Sportivo Italiano1-2
- 14.07.2026Wvs Ituzaingó2-1
- 10.07.2026Dvs Villa San Carlos0-0
- 29.08.2026Dvs Real Pilar1-1
- 25.08.2026Wvs UAI Urquiza2-0
- 21.08.2026Lvs Villa Dalmine0-2
- 15.08.2026Lvs Excursionistas3-5
- 09.08.2026Dvs Arsenal Sarandi1-1
- 01.08.2026Wvs Argentino de Merlo3-1
- 26.07.2026Lvs Talleres Remedios0-2
- 18.07.2026Wvs Ituzaingó2-0
- 14.07.2026Wvs Brown DE Adrogue1-0
- 10.07.2026Dvs Deportivo Armenio1-1
Progi bramkowe
| San Martín Burzaco | Deportivo Laferrere | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
| San Martín Burzaco | Deportivo Laferrere | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
| San Martín Burzaco | Deportivo Laferrere | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | San Martín Burzaco | Deportivo Laferrere | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 25% (5/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

