Football Stats
Herb FC Seoul
FC SeoulŚr. pkt/mecz 1.80
Herb Incheon United
Incheon UnitedŚr. pkt/mecz 1.25

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy FC Seoul

5W — FC Seoul3D2W — Incheon United

Streaki - FC Seoul

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Seoul — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • FC Seoul — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Seoul — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Seoul — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • FC Seoul — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC Seoul — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC Seoul — poniżej 6.5 kartek (9/9, 100%)
  • FC Seoul — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/9, 89%)
  • FC Seoul — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
  • FC Seoul — poniżej 4.5 spalonych (7/9, 78%)
  • FC Seoul — powyżej 8.5 rożnych (7/9, 78%)
  • FC Seoul — poniżej 11.5 rożnych (7/9, 78%)
  • FC Seoul — powyżej 3.5 kartek (7/9, 78%)
  • FC Seoul — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/9, 78%)
  • FC Seoul — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (7/9, 78%)
  • FC Seoul — jest niepokonany (14/20, 70%)

Streaki - Incheon United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Incheon United — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Incheon United — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Incheon United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Incheon United — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Incheon United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Incheon United — poniżej 11.5 rożnych (8/8, 100%)
  • Incheon United — powyżej 1.5 spalonych (7/8, 88%)
  • Incheon United — poniżej 5.5 kartek (7/8, 87%)
  • Incheon United — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/8, 87%)
  • Incheon United — powyżej 39.5 punktów kartkowych (6/8, 75%)
  • Incheon United — poniżej 4.5 spalonych (6/8, 75%)
  • Incheon United — powyżej 3.5 kartek (6/8, 75%)
  • Incheon United — powyżej 3.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
  • Incheon United — poniżej 5.5 kartek łącznie (6/8, 75%)

Serie - FC Seoul

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Seoul — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — poniżej 6.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Serie - Incheon United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Incheon United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Incheon United — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Incheon United — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Incheon United — powyżej 1.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Incheon United — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Incheon United — poniżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Incheon United — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Incheon United — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Incheon United — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Incheon United — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.07Herb FC SeoulFC Seoul10Herb Incheon UnitedIncheon United
28.02Herb Incheon UnitedIncheon United12Herb FC SeoulFC Seoul
27.07Herb Incheon UnitedIncheon United01Herb FC SeoulFC Seoul
11.05Herb Incheon UnitedIncheon United12Herb FC SeoulFC Seoul
10.03Herb FC SeoulFC Seoul00Herb Incheon UnitedIncheon United
22.07Herb FC SeoulFC Seoul01Herb Incheon UnitedIncheon United
07.06Herb Incheon UnitedIncheon United11Herb FC SeoulFC Seoul
25.02Herb FC SeoulFC Seoul21Herb Incheon UnitedIncheon United
27.08Herb Incheon UnitedIncheon United20Herb FC SeoulFC Seoul
25.06Herb FC SeoulFC Seoul11Herb Incheon UnitedIncheon United

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Seoul jest o 57% lepsza niż Incheon United pod względem odsetku wygranych meczów.

FC SeoulDomWyjazdOgółem
Win %
40%
70%
55%
Śr. goli/mecz
3.00
2.70
2.85
Strzelone
1.80
1.70
1.75
Stracone
1.20
1.00
1.10
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
0%
10%
Incheon UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.20
2.60
2.40
Strzelone
1.00
1.50
1.25
Stracone
1.20
1.10
1.15
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
40%
10%
25%

Ostatnie 10 meczów

FC Seoul jest o +20% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
FC Seoul u siebie
1.50 gola/mecz
Incheon United na wyjeździe

Progi bramkowe

FC SeoulIncheon United
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FC Seoul notuje o 22% wyższy wynik niż Incheon United pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemFC SeoulIncheon United
Match Corners AVG
8.53 (17/40)
9.33 (9/20)
7.63 (8/20)
Over 6.5 Corners
71% (12/17)
78% (7/9)
63% (5/8)
Over 7.5 Corners
65% (11/17)
78% (7/9)
50% (4/8)
Over 8.5 Corners
59% (10/17)
78% (7/9)
38% (3/8)
Over 9.5 Corners
35% (6/17)
56% (5/9)
13% (1/8)
Over 10.5 Corners
18% (3/17)
33% (3/9)
0% (0/8)
Over 11.5 Corners
12% (2/17)
22% (2/9)
0% (0/8)
Over 12.5 Corners
12% (2/17)
22% (2/9)
0% (0/8)
Over 13.5 Corners
6% (1/17)
11% (1/9)
0% (0/8)
Over 14.5 Corners
6% (1/17)
11% (1/9)
0% (0/8)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC SeoulIncheon United
Corners Earned Match
5.18
5.56
4.75
More Corners Than Opponent
53% (9/17)
44% (4/9)
63% (5/8)
Over 2.5 Corners Earned
88% (15/17)
78% (7/9)
100% (8/8)
Over 3.5 Corners Earned
65% (11/17)
56% (5/9)
75% (6/8)
Over 4.5 Corners Earned
59% (10/17)
56% (5/9)
63% (5/8)
Over 5.5 Corners Earned
35% (6/17)
44% (4/9)
25% (2/8)
Over 6.5 Corners Earned
24% (4/17)
33% (3/9)
13% (1/8)
Over 7.5 Corners Earned
18% (3/17)
33% (3/9)
0% (0/8)
Over 8.5 Corners Earned
12% (2/17)
22% (2/9)
0% (0/8)
Corners Earned
88
50
38

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FC Seoul notuje o 9% wyższy wynik niż Incheon United pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFC SeoulIncheon United
Match Cards AVG
4.59 (17/17)
4.78 (9/9)
4.38 (8/8)
Over 0.5 Cards
100% (17/17)
100% (9/9)
100% (8/8)
Over 1.5 Cards
94% (16/17)
89% (8/9)
100% (8/8)
Over 2.5 Cards
88% (15/17)
89% (8/9)
88% (7/8)
Over 3.5 Cards
76% (13/17)
78% (7/9)
75% (6/8)
Over 4.5 Cards
47% (8/17)
56% (5/9)
38% (3/8)
Over 5.5 Cards
41% (7/17)
56% (5/9)
25% (2/8)
Over 6.5 Cards
12% (2/17)
11% (1/9)
13% (1/8)
Over 7.5 Cards
0% (0/17)
0% (0/9)
0% (0/8)
Total Cards
78
43
35
Highest in a Match
7
7
7
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC SeoulIncheon United
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Under 2.5
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Under 3.5
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Under 4.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
K League 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Seoul261754562.15
2Ulsan Hyundai FC2612410401.54
3Jeonbuk Motors261097391.50
4Jeju United FC261088381.46
5Gangwon FC259106371.48
6Pohang Steelers2610511351.35
7Incheon United25979341.36
8FC Anyang268108341.31
9Daejeon Citizen268810321.23
10Bucheon FC 1995267109311.19
11Gimcheon Sangmu FC264157271.04
12Gwangju FC261916120.46