Football Stats
Herb Ulsan Hyundai FC
Ulsan Hyundai FCŚr. pkt/mecz 1.50
Herb Jeonbuk Motors
Jeonbuk MotorsŚr. pkt/mecz 1.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Ulsan Hyundai FC

Streaki - Ulsan Hyundai FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ulsan Hyundai FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ulsan Hyundai FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ulsan Hyundai FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ulsan Hyundai FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/7, 100%)
  • Ulsan Hyundai FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (6/7, 86%)
  • Ulsan Hyundai FC — powyżej 3.5 kartek (6/7, 86%)
  • Ulsan Hyundai FC — poniżej 5.5 kartek (6/7, 86%)
  • Ulsan Hyundai FC — powyżej 3.5 kartek łącznie (6/7, 86%)
  • Ulsan Hyundai FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (6/7, 86%)
  • Ulsan Hyundai FC — powyżej 1.5 spalonych (4/5, 80%)
  • Ulsan Hyundai FC — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Ulsan Hyundai FC — poniżej 8.5 rożnych (5/7, 71%)
  • Ulsan Hyundai FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Ulsan Hyundai FC — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - Jeonbuk Motors

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Jeonbuk Motors — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Jeonbuk Motors — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Jeonbuk Motors — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Jeonbuk Motors — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Jeonbuk Motors — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Jeonbuk Motors — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Jeonbuk Motors — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Jeonbuk Motors — poniżej 11.5 rożnych (8/8, 100%)
  • Jeonbuk Motors — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (8/8, 100%)
  • Jeonbuk Motors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Jeonbuk Motors — powyżej 29.5 punktów kartkowych (6/8, 75%)
  • Jeonbuk Motors — poniżej 2.5 spalonych (6/8, 75%)
  • Jeonbuk Motors — powyżej 7.5 rożnych (6/8, 75%)
  • Jeonbuk Motors — powyżej 2.5 kartek (6/8, 75%)
  • Jeonbuk Motors — poniżej 5.5 kartek (6/8, 75%)
  • Jeonbuk Motors — powyżej 2.5 kartek łącznie (6/8, 75%)
  • Jeonbuk Motors — poniżej 5.5 kartek łącznie (6/8, 75%)

Serie - Ulsan Hyundai FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ulsan Hyundai FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ulsan Hyundai FC — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ulsan Hyundai FC — poniżej 12.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Ulsan Hyundai FC — poniżej 6.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Ulsan Hyundai FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - Jeonbuk Motors

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Jeonbuk Motors — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors10Herb Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC
11.07Herb Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC13Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors
04.04Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors20Herb Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC
30.08Herb Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC02Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors
31.05Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors31Herb Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC
01.03Herb Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC10Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors
20.07Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors20Herb Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC
01.06Herb Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC10Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors
30.03Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors22Herb Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC
03.12Herb Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC10Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Ulsan Hyundai FCDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.70
2.50
2.60
Strzelone
1.40
1.10
1.25
Stracone
1.30
1.40
1.35
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Jeonbuk MotorsDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
3.30
1.00
2.15
Strzelone
2.10
0.60
1.35
Stracone
1.20
0.40
0.80
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
30%
60%
45%
Nie strzelił %
0%
50%
25%

Ostatnie 10 meczów

Ulsan Hyundai FC jest o +133% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Ulsan Hyundai FC u siebie
0.60 gola/mecz
Jeonbuk Motors na wyjeździe

Progi bramkowe

Ulsan Hyundai FCJeonbuk Motors
Over 0.5
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 1.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 2.5
50% (5/10)
0% (0/10)
Over 3.5
40% (4/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Jeonbuk Motors notuje o 11% wyższy wynik niż Ulsan Hyundai FC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemUlsan Hyundai FCJeonbuk Motors
Match Corners AVG
7.40 (15/40)
7.00 (7/20)
7.75 (8/20)
Over 6.5 Corners
67% (10/15)
43% (3/7)
88% (7/8)
Over 7.5 Corners
60% (9/15)
43% (3/7)
75% (6/8)
Over 8.5 Corners
33% (5/15)
29% (2/7)
38% (3/8)
Over 9.5 Corners
27% (4/15)
29% (2/7)
25% (2/8)
Over 10.5 Corners
7% (1/15)
14% (1/7)
0% (0/8)
Over 11.5 Corners
7% (1/15)
14% (1/7)
0% (0/8)
Over 12.5 Corners
0% (0/15)
0% (0/7)
0% (0/8)
Over 13.5 Corners
0% (0/15)
0% (0/7)
0% (0/8)
Over 14.5 Corners
0% (0/15)
0% (0/7)
0% (0/8)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemUlsan Hyundai FCJeonbuk Motors
Corners Earned Match
4.07
3.71
4.38
More Corners Than Opponent
47% (7/15)
43% (3/7)
50% (4/8)
Over 2.5 Corners Earned
80% (12/15)
71% (5/7)
88% (7/8)
Over 3.5 Corners Earned
60% (9/15)
57% (4/7)
63% (5/8)
Over 4.5 Corners Earned
53% (8/15)
43% (3/7)
63% (5/8)
Over 5.5 Corners Earned
27% (4/15)
14% (1/7)
38% (3/8)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/15)
0% (0/7)
0% (0/8)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/15)
0% (0/7)
0% (0/8)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/15)
0% (0/7)
0% (0/8)
Corners Earned
61
26
35

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemUlsan Hyundai FCJeonbuk Motors
Match Cards AVG
4.27 (15/15)
4.29 (7/7)
4.25 (8/8)
Over 0.5 Cards
100% (15/15)
100% (7/7)
100% (8/8)
Over 1.5 Cards
87% (13/15)
86% (6/7)
88% (7/8)
Over 2.5 Cards
80% (12/15)
86% (6/7)
75% (6/8)
Over 3.5 Cards
73% (11/15)
86% (6/7)
63% (5/8)
Over 4.5 Cards
53% (8/15)
43% (3/7)
63% (5/8)
Over 5.5 Cards
20% (3/15)
14% (1/7)
25% (2/8)
Over 6.5 Cards
13% (2/15)
14% (1/7)
13% (1/8)
Over 7.5 Cards
0% (0/15)
0% (0/7)
0% (0/8)
Total Cards
64
30
34
Highest in a Match
7
7
7
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUlsan Hyundai FCJeonbuk Motors
Under 0.5
13% (5/40)
5% (1/20)
20% (4/20)
Under 1.5
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Under 2.5
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Under 3.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
K League 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Seoul261754562.15
2Ulsan Hyundai FC2612410401.54
3Jeonbuk Motors261097391.50
4Jeju United FC261088381.46
5Gangwon FC259106371.48
6Pohang Steelers2610511351.35
7Incheon United25979341.36
8FC Anyang268108341.31
9Daejeon Citizen268810321.23
10Bucheon FC 1995267109311.19
11Gimcheon Sangmu FC264157271.04
12Gwangju FC261916120.46