Football Stats
Herb FC Seoul
FC SeoulŚr. pkt/mecz 1.90
Herb Gangwon FC
Gangwon FCŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy FC Seoul

5W — FC Seoul3D2W — Gangwon FC

Streaki - FC Seoul

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Seoul — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • FC Seoul — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Seoul — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Seoul — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC Seoul — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC Seoul — poniżej 6.5 kartek (9/9, 100%)
  • FC Seoul — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/9, 89%)
  • FC Seoul — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
  • FC Seoul — poniżej 4.5 spalonych (7/9, 78%)
  • FC Seoul — powyżej 8.5 rożnych (7/9, 78%)
  • FC Seoul — poniżej 11.5 rożnych (7/9, 78%)
  • FC Seoul — powyżej 3.5 kartek (7/9, 78%)
  • FC Seoul — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/9, 78%)
  • FC Seoul — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (7/9, 78%)
  • FC Seoul — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • FC Seoul — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - Gangwon FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gangwon FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Gangwon FC — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gangwon FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gangwon FC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gangwon FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gangwon FC — poniżej 6.5 kartek (6/7, 86%)
  • Gangwon FC — powyżej 2.5 spalonych (5/6, 83%)
  • Gangwon FC — poniżej 3.5 spalonych (5/6, 83%)
  • Gangwon FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
  • Gangwon FC — powyżej 8.5 rożnych (5/7, 71%)
  • Gangwon FC — poniżej 11.5 rożnych (5/7, 71%)
  • Gangwon FC — powyżej 4.5 kartek (5/7, 71%)
  • Gangwon FC — powyżej 4.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
  • Gangwon FC — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (5/7, 71%)
  • Gangwon FC — ma więcej rożnych niż przeciwnik (5/7, 71%)

Serie - FC Seoul

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Seoul — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — poniżej 6.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Serie - Gangwon FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gangwon FC — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gangwon FC — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Gangwon FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gangwon FC — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Gangwon FC — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Gangwon FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gangwon FC — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gangwon FC — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gangwon FC — powyżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gangwon FC — powyżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gangwon FC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
12.07Herb FC SeoulFC Seoul00Herb Gangwon FCGangwon FC
25.04Herb Gangwon FCGangwon FC12Herb FC SeoulFC Seoul
26.10Herb FC SeoulFC Seoul42Herb Gangwon FCGangwon FC
13.09Herb Gangwon FCGangwon FC32Herb FC SeoulFC Seoul
17.06Herb FC SeoulFC Seoul11Herb Gangwon FCGangwon FC
15.03Herb Gangwon FCGangwon FC01Herb FC SeoulFC Seoul
20.10Herb Gangwon FCGangwon FC10Herb FC SeoulFC Seoul
24.08Herb FC SeoulFC Seoul20Herb Gangwon FCGangwon FC
26.06Herb FC SeoulFC Seoul20Herb Gangwon FCGangwon FC
31.03Herb Gangwon FCGangwon FC11Herb FC SeoulFC Seoul

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Seoul jest o 33% lepsza niż Gangwon FC pod względem odsetku wygranych meczów.

FC SeoulDomWyjazdOgółem
Win %
50%
70%
60%
Śr. goli/mecz
2.90
2.70
2.80
Strzelone
1.80
1.70
1.75
Stracone
1.10
1.00
1.05
BTTS %
40%
80%
60%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
20%
0%
10%
Gangwon FCDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
1.90
1.70
1.80
Strzelone
1.30
1.10
1.20
Stracone
0.60
0.60
0.60
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

FC Seoul jest o +64% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
FC Seoul u siebie
1.10 gola/mecz
Gangwon FC na wyjeździe

Progi bramkowe

FC SeoulGangwon FC
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 2.5
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 3.5
40% (4/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemFC SeoulGangwon FC
Match Corners AVG
9.56 (16/40)
9.33 (9/20)
9.86 (7/20)
Over 6.5 Corners
75% (12/16)
78% (7/9)
71% (5/7)
Over 7.5 Corners
75% (12/16)
78% (7/9)
71% (5/7)
Over 8.5 Corners
75% (12/16)
78% (7/9)
71% (5/7)
Over 9.5 Corners
63% (10/16)
56% (5/9)
71% (5/7)
Over 10.5 Corners
31% (5/16)
33% (3/9)
29% (2/7)
Over 11.5 Corners
25% (4/16)
22% (2/9)
29% (2/7)
Over 12.5 Corners
25% (4/16)
22% (2/9)
29% (2/7)
Over 13.5 Corners
19% (3/16)
11% (1/9)
29% (2/7)
Over 14.5 Corners
13% (2/16)
11% (1/9)
14% (1/7)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemFC SeoulGangwon FC
Corners Earned Match
6.19
5.56
7.00
More Corners Than Opponent
56% (9/16)
44% (4/9)
71% (5/7)
Over 2.5 Corners Earned
75% (12/16)
78% (7/9)
71% (5/7)
Over 3.5 Corners Earned
63% (10/16)
56% (5/9)
71% (5/7)
Over 4.5 Corners Earned
63% (10/16)
56% (5/9)
71% (5/7)
Over 5.5 Corners Earned
50% (8/16)
44% (4/9)
57% (4/7)
Over 6.5 Corners Earned
44% (7/16)
33% (3/9)
57% (4/7)
Over 7.5 Corners Earned
38% (6/16)
33% (3/9)
43% (3/7)
Over 8.5 Corners Earned
25% (4/16)
22% (2/9)
29% (2/7)
Corners Earned
99
50
49

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Gangwon FC notuje o 11% wyższy wynik niż FC Seoul pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemFC SeoulGangwon FC
Match Cards AVG
5.00 (16/16)
4.78 (9/9)
5.29 (7/7)
Over 0.5 Cards
100% (16/16)
100% (9/9)
100% (7/7)
Over 1.5 Cards
94% (15/16)
89% (8/9)
100% (7/7)
Over 2.5 Cards
88% (14/16)
89% (8/9)
86% (6/7)
Over 3.5 Cards
75% (12/16)
78% (7/9)
71% (5/7)
Over 4.5 Cards
63% (10/16)
56% (5/9)
71% (5/7)
Over 5.5 Cards
56% (9/16)
56% (5/9)
57% (4/7)
Over 6.5 Cards
25% (4/16)
11% (1/9)
43% (3/7)
Over 7.5 Cards
0% (0/16)
0% (0/9)
0% (0/7)
Total Cards
80
43
37
Highest in a Match
7
7
7
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemFC SeoulGangwon FC
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Under 2.5
55% (22/40)
35% (7/20)
75% (15/20)
Under 3.5
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Under 4.5
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
K League 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Seoul261754562.15
2Ulsan Hyundai FC2612410401.54
3Jeonbuk Motors261097391.50
4Jeju United FC261088381.46
5Gangwon FC259106371.48
6Pohang Steelers2610511351.35
7Incheon United25979341.36
8FC Anyang268108341.31
9Daejeon Citizen268810321.23
10Bucheon FC 1995267109311.19
11Gimcheon Sangmu FC264157271.04
12Gwangju FC261916120.46