Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Jeju United FC
Streaki - Jeju United FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Jeju United FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Jeju United FC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Jeju United FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Jeju United FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Jeju United FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Jeju United FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/9, 89%)
- Jeju United FC — powyżej 2.5 kartek (8/9, 89%)
- Jeju United FC — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/9, 89%)
- Jeju United FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (8/9, 89%)
- Jeju United FC — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
- Jeju United FC — powyżej 2.5 spalonych (7/9, 78%)
- Jeju United FC — powyżej 6.5 rożnych (7/9, 78%)
- Jeju United FC — poniżej 4.5 kartek (7/9, 78%)
- Jeju United FC — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/9, 78%)
- Jeju United FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Pohang Steelers
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Pohang Steelers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Pohang Steelers — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Pohang Steelers — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Pohang Steelers — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Pohang Steelers — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pohang Steelers — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pohang Steelers — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pohang Steelers — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pohang Steelers — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/9, 100%)
- Pohang Steelers — powyżej 1.5 spalonych (8/9, 89%)
- Pohang Steelers — poniżej 11.5 rożnych (8/9, 89%)
- Pohang Steelers — powyżej 2.5 kartek (8/9, 89%)
- Pohang Steelers — poniżej 4.5 kartek (8/9, 89%)
- Pohang Steelers — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
- Pohang Steelers — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/9, 78%)
- Pohang Steelers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/9, 78%)
Serie - Jeju United FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Jeju United FC — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Jeju United FC — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Jeju United FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Jeju United FC — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Jeju United FC — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Jeju United FC — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Jeju United FC — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Jeju United FC — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Jeju United FC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu
Serie - Pohang Steelers
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Pohang Steelers — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pohang Steelers — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Pohang Steelers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pohang Steelers — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pohang Steelers — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Pohang Steelers — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pohang Steelers — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Pohang Steelers — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Pohang Steelers — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pohang Steelers — powyżej 2.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Pohang Steelers — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Pohang Steelers — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Jeju United FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 50% | 40% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 1.70 | 1.75 |
Strzelone | 0.80 | 1.00 | 0.90 |
Stracone | 1.00 | 0.70 | 0.85 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 50% | 45% |
Nie strzelił % | 40% | 10% | 25% |
| Pohang Steelers | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 50% | 40% |
Śr. goli/mecz | 0.90 | 2.40 | 1.65 |
Strzelone | 0.40 | 1.40 | 0.90 |
Stracone | 0.50 | 1.00 | 0.75 |
BTTS % | 10% | 40% | 25% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 60% | 20% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 12.07.2026Dvs Daejeon Citizen0-0
- 05.07.2026Dvs Gimcheon Sangmu FC1-1
- 17.05.2026Lvs FC Anyang1-2
- 13.05.2026Lvs Ulsan Hyundai FC1-2
- 09.05.2026Wvs FC Seoul2-1
- 05.05.2026Wvs Bucheon FC 19951-0
- 02.05.2026Lvs Jeonbuk Motors0-2
- 25.04.2026Lvs Incheon United0-1
- 22.04.2026Wvs Daejeon Citizen1-0
- 18.04.2026Dvs Gimcheon Sangmu FC1-1
- 11.07.2026Wvs Gwangju FC3-0
- 04.07.2026Wvs FC Anyang3-2
- 17.05.2026Lvs Bucheon FC 19950-2
- 12.05.2026Wvs Incheon United1-0
- 09.05.2026Wvs Daejeon Citizen2-0
- 05.05.2026Dvs Gangwon FC1-1
- 02.05.2026Wvs Ulsan Hyundai FC1-0
- 26.04.2026Lvs Jeonbuk Motors2-3
- 22.04.2026Wvs Gwangju FC1-0
- 19.04.2026Lvs FC Anyang0-1
Progi bramkowe
| Jeju United FC | Pohang Steelers | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
| Jeju United FC | Pohang Steelers | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
| Jeju United FC | Pohang Steelers | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Jeju United FC notuje o 21% wyższy wynik niż Pohang Steelers pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Jeju United FC | Pohang Steelers | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.83 (18/40) | 9.67 (9/20) | 8.00 (9/20) |
Over 6.5 Corners | 67% (12/18) | 78% (7/9) | 56% (5/9) |
Over 7.5 Corners | 61% (11/18) | 67% (6/9) | 56% (5/9) |
Over 8.5 Corners | 44% (8/18) | 44% (4/9) | 44% (4/9) |
Over 9.5 Corners | 33% (6/18) | 44% (4/9) | 22% (2/9) |
Over 10.5 Corners | 28% (5/18) | 33% (3/9) | 22% (2/9) |
Over 11.5 Corners | 22% (4/18) | 33% (3/9) | 11% (1/9) |
Over 12.5 Corners | 22% (4/18) | 33% (3/9) | 11% (1/9) |
Over 13.5 Corners | 17% (3/18) | 33% (3/9) | 0% (0/9) |
Over 14.5 Corners | 11% (2/18) | 22% (2/9) | 0% (0/9) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Jeju United FC | Pohang Steelers | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.72 | 2.78 | 4.67 |
More Corners Than Opponent | 39% (7/18) | 11% (1/9) | 67% (6/9) |
Over 2.5 Corners Earned | 67% (12/18) | 44% (4/9) | 89% (8/9) |
Over 3.5 Corners Earned | 44% (8/18) | 22% (2/9) | 67% (6/9) |
Over 4.5 Corners Earned | 33% (6/18) | 22% (2/9) | 44% (4/9) |
Over 5.5 Corners Earned | 22% (4/18) | 11% (1/9) | 33% (3/9) |
Over 6.5 Corners Earned | 17% (3/18) | 11% (1/9) | 22% (2/9) |
Over 7.5 Corners Earned | 6% (1/18) | 0% (0/9) | 11% (1/9) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/18) | 0% (0/9) | 0% (0/9) |
Corners Earned | 67 | 25 | 42 |
| Ogółem | Jeju United FC | Pohang Steelers | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.11 | 6.89 | 3.33 |
More Corners Than Opponent | 39% (7/18) | 11% (1/9) | 67% (6/9) |
Over 2.5 Corners Against | 72% (13/18) | 89% (8/9) | 56% (5/9) |
Over 3.5 Corners Against | 61% (11/18) | 78% (7/9) | 44% (4/9) |
Over 4.5 Corners Against | 50% (9/18) | 67% (6/9) | 33% (3/9) |
Over 5.5 Corners Against | 33% (6/18) | 56% (5/9) | 11% (1/9) |
Over 6.5 Corners Against | 33% (6/18) | 56% (5/9) | 11% (1/9) |
Over 7.5 Corners Against | 22% (4/18) | 44% (4/9) | 0% (0/9) |
Over 8.5 Corners Against | 17% (3/18) | 33% (3/9) | 0% (0/9) |
Corners Against | 92 | 62 | 30 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Jeju United FC | Pohang Steelers | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.78 (18/18) | 3.67 (9/9) | 3.89 (9/9) |
Over 0.5 Cards | 100% (18/18) | 100% (9/9) | 100% (9/9) |
Over 1.5 Cards | 100% (18/18) | 100% (9/9) | 100% (9/9) |
Over 2.5 Cards | 94% (17/18) | 89% (8/9) | 100% (9/9) |
Over 3.5 Cards | 56% (10/18) | 44% (4/9) | 67% (6/9) |
Over 4.5 Cards | 22% (4/18) | 22% (2/9) | 22% (2/9) |
Over 5.5 Cards | 6% (1/18) | 11% (1/9) | 0% (0/9) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/18) | 0% (0/9) | 0% (0/9) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/18) | 0% (0/9) | 0% (0/9) |
Total Cards | 68 | 33 | 35 |
Highest in a Match | 6 | 6 | 5 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 3 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Jeju United FC | Pohang Steelers | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Under 2.5 | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Under 3.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

